YONGA TEKNOLOJİ

Şirketimiz 2004 yılı başında kurulmuştur. Dünyanın önde gelen Endüstriyel Kontrol Vanaları ve Otomasyon Sistemleri üreten şirketleri ile işbirliği sonucunda; edindiği tecrübe ile her türlü akışkan ortamı için proses kontrolüne yönelik müşterilerine komple çözümler sunmaktadır.

Ana pazarlar olarak; Gemi İnşa-Denizcilik Sanayi, Su Arıtma Tesisleri, Su Dağıtım Şebekeleri,  Proses Endüstrileri,  Gübre Fabrikaları, Tekstil Fabrikaları, Santraller, Çelik Tesisleri, Kimyasal Tesisler, Doğalgaz, LPG, Petrokimya, Gıda, Çimento, Kâğıt, İlaç üretimi ve İnşaat mekaniği sektörlerinde faaliyet göstermektedir.

Ürün gamımız da Pnömatik Aktüatörler, Pozisyonerler, Elektrikli Aktüatörler, Patlaç Valfler, Solenoid Valfler, Kelebek Vanalar, Paslanmaz Küresel Vanalar, Özel Proses Vanaları ve Proses Uygulamaları da Vardır.

Yılların getirdiği uzmanlık sayesinde ülkemiz de; rakiplerine göre 3-4 kat daha uzun ömürlü ve fiyat avantajlı Pinch Vana – Granül Vana üretimini kendi imkânlarımızla gerçekleştirdik ve ürünümüzü hazır hale getirdik. Yeni ve teknolojik yeni ürnlere ait çalışmalarımız ar-ge departmanımız sayesin de hızla hayata geçmektedir.

Sadece Üye Firmalarımız Yararlanabilir.

Firmaya iletmek istediğiniz taleplerinizi bu formu doldurarak iletebilirsiniz.