Yılmaz Makine Sanayi Ve Ticaret A.Ş.

1977 yılında kurulan YILMAZ Makine; PVC ve Alüminyum Profil İşleme Makinelerinin; Üretim, Kurulum, Teknik Servis & Bakım, Arıza Tespit ve Yedek Parça ihtiyaçlarını karşılamak amacı ile kurulmuştur.

Dünya üzerinde 85 ülkeyi aşkın ihracat hacmiyle farklı kıta ve ülkelerde satış ve üretim faaliyetlerini sürdüren Yılmaz Makine, dünya genelinde de 65’in üzerinde bayi ağına sahiptir.

Yılmaz Makine, değişen ihtiyaçlara yönelik araştırma, geliştirme, tasarım, üretim, satış ve satış sonrası alanlarında hizmet vererek, çözüm ortaklarının mekatronik, pnömatik, hidrolik hidropnömatik alanlarındaki teknolojilerini kullanarak gelişimi ilke edinmiştir. Sağladığı hızlı büyüme ile sektörel, toplumsal ve bireysel çıkarları da göz önünde bulunduran Yılmaz Makine, ülkesinin, sektörünün ve üretim hacminin yükselmesi için yatırımlarda bulunmaktadır.

Faaliyetlerini dürüst, saygılı, toplumla barışık, insana değer veren, üstün kalite ilkelerine dayandıran Yılmaz Makine, “güven” prensibiyle hizmet vermeye devam etmektedir. Firma bünyemizde; PVC, Alüminyum, Kompozit, Ahşap gibi malzemelerin işlenmesinde kullanılan; talaşlı ve talaşsız imalat yöntemlerine ilişkin çok çeşitli makine ve ekipman geliştirilmektedir.

Bazı başlıca ürün gruplarımız aşağıda listelenmiştir.

Ürün Grupları;


Kesme Makineleri
Temizleme ve Kaynak Makineleri
Orta Kayıt – Freze Makineleri
Konveyorler ve Diger Ekipmanlar
PVC Hat Makineleri
Panç Pres Makineleri
Atölye Ekipmanları
CNC Makineleri
Montaj Makineleri
Diğer Ekipmanlar

3 Eksenli CNC Makine (3 Axis CNC Machine)

4 Eksenli CNC Makine (4 Axis CNC Machine)

5 Eksenli CNC Makine (5 Axis CNC Machine)

PVC Profil İşleme Makineleri

Alüminyum Profil İşleme Makineleri

Portatif Profil İşleme Makineleri

Ahşap İşleme Makineleri

Sadece Üye Firmalarımız Yararlanabilir.

Firmaya iletmek istediğiniz taleplerinizi bu formu doldurarak iletebilirsiniz.