YETER MAKİNA MÜHENDİSLİK TASARIM İMALAT OTOMASYON SAN. TİC. LTD. ŞTİ.

Ankara Ostim OSB’de 1990 yılında kurulan Yeter Makina, talaşlı imalat amacıyla kurulduktan kısa bir süre sonra parça üretimi ve mekanik sistem üretimine geçti. Yıllar içinde edindiği sektör deneyimi ve AR-GE çalışmaları sonucunda özel amaçlı makine ve ekipman üretimine odaklandı. Yeter Makina, bugün daha çok teknoloji kullanan, üretimde otomasyon ve estetiğe değer veren, sistemlerin bir kısmını değil tamamını yapan, ihtiyaca göre uygun çözümler sunan bir firmadır.

Üretimin yanı sıra test, montaj ve yazılıma yönelik de hizmet veren Yeter Makina, sistem tasarımı ve anahtar teslimi proje yapma yeterliliğine sahiptir. Zaman içerisinde değişen ihtiyaçlara yönelik revizyon hizmeti firma tarafından sunulmakta olup, ürünlerin test ve denetimini de kendisi yapmaktadır.

Yeter Makina bugün 700 m² kapalı alanda hizmet vermekte olup, ISO 9001: 2015 kalite belgesi sahibidir. Ayrıca 2014 yılından bu yana otomasyon teknolojisi tedariki, endüstriyel kontrol, mesleki eğitim ve öğretim programları konusunda dünya devi olan FESTO ile sistem partnerliği yürütmektedir.

3 Eksenli CNC Makine (3 Axis CNC Machine)

4 Eksenli CNC Makine (4 Axis CNC Machine)

5 Eksenli CNC Makine (5 Axis CNC Machine)

C Eksen Torna (C Axis Lathe)

Freze (Milling Machine)

Torna (Lathe)

Mekanik/Hidrolik/ Pnömatik Teknolojileri ve Cihazları (Mechanical/Hydraulic/ Pneumatic Technologies & Devices)

Yapısal Mekanik (Structural Mechanics)

Laklama Tezgahı

Otomatik Paketleme Tezgahı

Tırnak Açma Boy Kesme Tezgahı

Kapsülleme Tezgahı

Fişek Montaj Hatları Üretimi

Sadece Üye Firmalarımız Yararlanabilir.

Firmaya iletmek istediğiniz taleplerinizi bu formu doldurarak iletebilirsiniz.