YAYTEK MAKİNE OTOMOTİV YAY İMALATI PAZ. SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.

Yaytek, 1978 yılında Konya'da başlamış olduğu yay imalatına 2010 yılı itibari ile yeni bir vizyon ve anlayışla sektöründeki teknolojik gelişmelerin izinde, kaliteyi, sürdürülebilirliği ve izlenebilirliği ilke edinmiş bir firma olarak devam etmektedir.

45 yılllık deneyimi ile Yaytek, üretmiş olduğu her bir yayda tecrübesini, uzmanlığını ve kalitesini artırmıştır. Ayrıca Firmamız MES-ERP sistemleri ile operasyonel yetkinliğini maksimize etmiştir. 

Üretim hattımızda 0,20 mm den 13,00 mm tel çapına kadar Soğuk Sarım baskı yayları, çekme yayları, kurma yayları, tel form yayları ve kare tel yayların üretimi gerçekleştirmektedir.

2020 yılı itibari ile başlayan arge ve inovasyon çalışmaları sonucunda Yaytek, Sıcak sarım Yay İmalatı parkurunu 2023 yıl sonu itibari devreye alarak 16,00 mm den 50,00 mm e kadar Sıcak Sarım yay imalatı kabiliyetine ulaşmış olacaktır.

Yaytek 5,000 m2 kapalı toplam 10,000 m2 alanda, egitimli teknik kadrosu ve dünyada kalitesini ispatlamış makine parkuruyla metali sanata dönüştürmekte, her bir müşterinin talebine terzi işi, özel çözümler sunmaktadır.  
Yapısal Malzemeler - Şekillendirme (Structural Materials - Forming)

Basma Yaylar

Çekme Yaylar

Tel Form Yaylar

Kurma Yaylar

Kare Tel Yaylar

Sıcak Sarım Yaylar

Sadece Üye Firmalarımız Yararlanabilir.

Firmaya iletmek istediğiniz taleplerinizi bu formu doldurarak iletebilirsiniz.