YAKINDOĞU OTOMOTİV YAPI SAN. TİC. LTD.ŞTİ.

1988 senesinde, İzmir merkezli olarak kurulmuş olan fabrikamız; YDS-YAKINDOĞU OTOMOTİV Yapı San. Ve Tic. Ltd.Şti.  MERCEDES, MAN, DAF, VOLVO, IVECO, SCANIA, RENAULT kamyon ve otobüsler için yedek parça üretmektedir.

Ana üretim grubumuzu, yukarıda belirtilen markaların debriyaj rulmanları, silindirleri, debriyaj çatalları, fren silindirleri ve her türlü tamir takımları oluşturmaktadır. YDS Zeren olarak, müşterilerimizin istekleri ve ihtiyaçları doğrultusunda, her türlü motor ve fren yedek parçaları üretmekte ve bunun yanı sıra makine ve ekipmanlar için modeller üretip uygulamalar oluşturmaktayız. Kendimize ait Kalite Kontrol ve Ürün Geliştirme Laboratuvarımızda 3D ölçüm, Sertlik ve Yüzey Pürüzlülüğü,  Profil Projektör gibi cihazlarımız bulunmaktadır.

Şirketimiz kuruluşundan buyana üretim süreçlerini güncelleyerek, teknolojik gelişmelerin takipçisi olup, proseslerinde uygulamaktadır ve tüm ürünler ISO/TS standartlarına göre üretilmektedir. Bu vesile ile firmamız ISO 9001:2008 ve ISO/TS 16949 Kalite Yönetim ve Üretim Sistemi sertifikalarını almıştır.

Misyonumuz, rekabetçi fiyat ile ağır vasıta sektöründe ve en son mühendislik gelişmelerini takip ederek kaliteli mekanik ve mekatronik parçalar sunmak.

Vizyonumuz, kalifiye personelimiz ile ürün portföyünü genişleterek ağır vasıta sektöründe lider üretici olmak.

Her yıl üretimimizin %80’ini 68 ülkeye ihrac etmekteyiz. Başlıca ihracat yaptığımız ülkeler arasında Almanya, Hollanda, İtalya, İngiltere, İspanya, Fransa, Dubai, Singapur, Suudi Arabistan, Portekiz, İran, Rusya, Meksika, Şili, Mısır ve Güney Afrika bulunmaktadır.

Debriyaj Rulmanı

Debriyaj Merkezi

Fren Merkezi

Sadece Üye Firmalarımız Yararlanabilir.

Firmaya iletmek istediğiniz taleplerinizi bu formu doldurarak iletebilirsiniz.