VEYSEL KÜTÜKLÜ MAKİNA SAN. VE TİC. AŞ.

Firmanın temelleri, Veysel Kütüklü’nün 1960 yılında çalışmak için gittiği Almanya’dan dönüşte yanında getirdiği bilgi ve deneyime dayanır.

Veysel Kütüklü bu birikimle 22 Ekim 1968 tarihinde Bayrampaşa Topçular da kaliteli üretim ve dürüstlük ilkelerini prensip edinerek kurduğu atölyesinde Türkiye’nin ilk yerli ovalama aparatlarını üretmeye başlamıştır.

Mütevazı adımlarla başlayan bu yolculukta Veysel Kütüklü markasının başarısının ardında yatan en önemli güçde, hiç şüphe yok ki tüm ilişkilerinde kurulan içten ve güvenilir yaklaşımdır.

1970’li yıllarda Tofaş Otomobil Fabrikasına, 135 bin adet otomobilin vantilatör devir daimleri, vites ve motor şanzıman burçları üretimi ile destek verilirken, aynı yıllarda ise hidrolik pompa üretiminede başlanmış, Türk Hoecst, Pfizer, About İlaç..vs. gibi uluslararası firmalara yirmi yılı aşkın süre başarıyla hizmet verilmiştir.

Günümüzde de Veysel Kütüklü, Vabs markası altında vida ovalama aparatları üretimini başarıyla sürdürmektedir.

Veysel Kütüklü bugün, pazar payının genişlemesi nedeniyle ortaya çıkan kapasite artırımı ve modernizasyon ihtiyacını karşılamak amacıyla Ümraniye Organize Sanayi Bölgesi’nde 2.000 metrekaresi kapalı olmak üzere 5700 metrekare üzerine kurulan yeni tesisinde hizmet vermeyi sürdürmektedir. Veysel Kütüklü markası altındaki tüm ürünler, kullanılan malzeme ve işçilik kalitesi ile birleşerek modern teknoloji ile dünya standartlarında üretilmektedir. Veysel Kütüklü, kendisini müşterinin endüstriyel ortağı sayar ve birlikte çalıştığı şirketlerin ihtiyaçlarını öngörerek bunlara uygun çözümler sunar.

2014 yılında daha kurumsal bir yapı için Veysel Kütüklü Mak.san.ve Tic.A.Ş yı kendi öz sermasei ile kurarak başta mobilya sektörüne VEYSEL KÜTÜKLÜ markası ile VABS markası ilede :makine ,savunma sanayi,otomotiv,inşaaat,pmömatik-hidrolik vb. sektörlere hizmet etmektedir ,bünyesinde TÜBİTAK Ar-Ge projeleri ile hizmetine devam etmiştir.2016 yürüttüğümüz TÜBİTAK Ar-Ge projelesi başarı nihayetlenerek yoluna daha kararalı adımlarla yürümektedir.

Automatic Bonnell Transfer Machine

Automatic Bonnell Coiling Machine

Automatic Bonnell Assembly Machines

Mattress Tape Edge Machines

Sadece Üye Firmalarımız Yararlanabilir.

Firmaya iletmek istediğiniz taleplerinizi bu formu doldurarak iletebilirsiniz.