UZAY MAKİNA TAKIM TEZGAHLARI SANAYİ VE TİCARET A.Ş.

Türkiye'nin önde gelen takım tezgahları üreticilerinden olan Uzay Makina, 1976 yılından beri metal kesim sektöründe faaliyet göstermektedir.
Ülkemizin ilk kollu ve şerit testere tezgahı üreticisidir. Müşterilerinin ihtiyaçlarına yönelik en iyi konfigürasyonları üretebilecek alt yapıya
sahip olan ve kesim tekniğinde tüm dünyada tecrübe sahibi az sayıda bir kaç firmadan biri olarak Uzay Makina, 2200 mm.'lik kesim
kapasitesine kadar üretim gerçekleştirmektedir. Uzay Makina, sektörüne pek çok yeni ve yaratıcı ürünler sunmuş ve halen
araştırmaya ve sunmaya devam etmektedir. Kalite ve müşteri odaklı hizmet anlayışını, geniş ürün yelpazesi ve hızlı servis
ile birleştiren UZAY, bugün hizmet verdiği sektördeki lider konumunu sürdürmekte ve kazanmış olduğu tecrübelere yenilerini eklemektedir.

Üretimin her aşamasında dünya standartlarına ulaşan şirketimiz modern teknolojinin sağladığı tüm imkanlardan faydalanmakta ve üretiminde dünyada lider konumda olan firmaların ekipmanlarını kullanmaktadır.

Konusunda uzman mühendis, makine ustaları, elektrik teknikerleri ve montaj elemanları tarafından görsel bir şölene dönüştürülmekte ve müşteri beklentilerinin üstünde tasarım ve uygulamalara imza atılmaktadır.

UZAY müşterilerine vermiş olduğu ömür boyu servis imkânıyla kendini farklı bir noktada konumlandırmayı ve müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmayı ilke edinmiştir.

Metal Kesim Şerit Testere Tezgahı

Metal Kesim TCT Daire Testere Tezgahı

Metal Kesim Şerit Testere Ağızları

Sadece Üye Firmalarımız Yararlanabilir.

Firmaya iletmek istediğiniz taleplerinizi bu formu doldurarak iletebilirsiniz.