TEVI ELEKTRİKLİ ARAÇ SANAYİ VE TİCARET LTD. ŞTİ.

Bugün, 15’in üzerinde farklı modelde TEVI Elektrikli Araç, kullanıcıların her türlü taleplerine cevap vermek için çalışmaktadır.

Elektrikli Çekiciler, Platformlu Genel Maksat Araçları, Kendinden Liftli Hassas Ekipman Transfer Araçları, Personel Ring Araçları, Sedyeli Transfer Araçları, Atık Toplama Araçları ve Elektrikli Scooterlar.

Güç ve Mukavemet

Monoblok çelik gövdesi sayesinde yüksek mukavemete sahip olup, yükü, dengeli, sağlam ve güvenilir şekilde taşınmaktadır.

Bugün;

25 ton çekme kapasiteli elektrikli çekicilerden, 1500 kg taşıma kapasiteli platformlu yük taşıma araçlarına, 4,6 ve 8 kişilik oturma kapasitesine sahip personel ring araçlarından, kapalı alan uygulamaları için üretilen elektrikli scooter’lara kadar farklı ve özel çözümler sunmaktadır

Uygulamaya Özel Çözümler

Kendi özel tasarım araçlarımızı, yerli imkanlarla, farklı konfigurasyonlarda,birçok renkte ve değişik ölçü ve kapasitelerde aynı ustalıkta,sağlamlıkta ve dikkatle üretiyoruz.

Ürettiğimiz, özel ataşmanlı römorklar ve yolcu vagonları gibi destekekipmanları sayesinde entegre çözümler sunmaktayız.

Kısa sürede, tüm yurda yayılan araçlarımız güvenli ve başarılı şekilde hizmet vermeye devam etmektedir.

Cumhuriyet tarihinin sağlık alanında gerçekleştirdiği en büyük yatırım olan Şehir Hastaneleri’nin TEVI için ayrı bir önemi vardır.

Türkiye’nin ilk Şehir Hastanesi olan Mersin Şehir Hastanesi Destek Hizmetlerinde kullanılan ilk elektrikli araçtır TEVI.

Diğer Şehir Hastaneleri de uygulama alanını genişleterek tercihini TEVI Elektrikli Araçlardan yana kullanmıştır.

Tıpkı Şehir Hastaneleri gibi ülkemizin ve dünyanın en büyük Havalimanı olma özelliğini taşıyan İstanbul Havalimanı Terminal ve Bakım Hangarları uygulamalarında yer almaktan onur ve mutluluk duymaktayız.

Savunma Sanayii

TEVI Elektrikli Araçlar, Ordumuz ve Özel Kuvvetlerimizin ihtiyacı olan öncü taktik tekerlekli elektrikli araçları üretmektedir.

Üstün teknolojik donanımlı v güçlü araçlarımızla, ordumuzun ve emniyet güçlerimizin hareket kabiliyetlerinin gelişimine katkı sunuyoruz.

TEVI Elektrikli Araçlar, MSB bünyesinde yer alan Askeri Fabrikaların, sürdürülebilir, kaliteli, teknik yeterliliğe ve finansal güce sahip firmalardan alım yapmasına olanak sağlayan “Onaylı Tedarikçi” kriterlerini karşılayarak bu hakkı kazanmıştır.

İnsansız Kara, Deniz ve Hava Araçları (Unmanned Land / Sea / Air Vehicles)

Lojistik, Destek ve Gözetleme Kara Araçları (Logistics, Command and Surveillance Land Vehicles)

Tanklar ve Muharip Kara Araçları (Tanks & Armed Vehicles for Land Forces)

Havacılık Ekipman Ve Malzemeleri (Aeronautical Equipment and Supplies)

Elektrikli Çekiciler

Elektrikli Kamyonetler

Golf Arabaları

Solar Panelli

Tevı Patentli Araçlar

Mini Yük Taşıyıcı

Elektrikli Scooter

Elektrikli Mini Hiyap

Çevre Araçları

Sadece Üye Firmalarımız Yararlanabilir.

Firmaya iletmek istediğiniz taleplerinizi bu formu doldurarak iletebilirsiniz.