TEKOM SAVUNMA VE HAVACILIK SANAYİ A.Ş.

2000 yılında haberleşme sistemleri üzerine kurulan TEKOM günümüze kadar olan süreçte faaliyet alanlarını genişleterek, elektronik kart ve sistem tasarımları, konularında uzmanlaşmıştır.

Firmamız bünyesinde bulunan 4 eksenli  CNC Makinası ile mekanik aksamların tasarımını ve imalatını kendi bünyesinde yapmaktadır. Müşteri talepleri doğrultusunda üretimi yapılan parçalar mekanik ve elektronik montaj hatlarındaki  uzman personel tarafından teknik resmine uygun olarak nihai ürün haline getirilir. Kalite laboratuarımız kaplama ve boya işlemleri sonrası testleri gerçekleştirecek ve mikro yapı analizleri yapabilecek şartlara sahiptir.

Ölçüm laboratuarımızda üç boyutlu ölçüm cihazıyla hassas yüzey ve boyutsal kontroller yapılmaktadır. Sektörel ihtiyaçlar doğrultusunda modern ve yeni tasarımlar uzman mühendis kadromuz tarafından müşteri ihtiyaçları da göz önünde bulundurularak tasarlanır. Parçanın üretimi ve kontrol edilmesi anında edinilen ve planlanan bütün veriler ürün dosyalarında tutulmakta ve üretim anında kullanılmaktadır.

Teknik Büro SOLID WORKS bölümümüz her türlü malzeme tasarımı, resimlendirilmesi, CNC tezgahlar için takım yollarının oluşturulması ve boyutsal ölçüm yüzeylerinin oluşturulmasından sorumludur. Kalıp tasarımları Solid Works yazılımı kullanılarak tamamen üç boyutlu olarak tasarlanmaktadır. Üretim planlama bölümünde müşteri istekleri ve satış hedeflerine göre, kapasitenin ideal kullanılmasına yönelik çalışmalar yapılmaktadır. Ürünlerin malzeme girişinden mamul haline ulaşıncaya kadar bütün süreçleri planlanmakta ve takip edilmektedir.

Zırhlı Araç Aydınlatmaları

Havacılık Ürünleri

Sınır Anahtarlar

Elektronik Üniteler

Güç Kaynakları

Askeri Tip Selenoidler

Askeri Tip Sensörler

Röleler ve Kontaktörler

Sadece Üye Firmalarımız Yararlanabilir.

Firmaya iletmek istediğiniz taleplerinizi bu formu doldurarak iletebilirsiniz.