TDM KESİCİ TAKIM VE DANIŞMANLIK HİZMETLERİ SAN.TİC.LTD.ŞTİ

TDM KESİCİ TAKIM VE DANIŞMANLIK HİZMETLERİ SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ


TDM Kesici Takım ve Danışmanlık Hiz. San. Ve Tic Ltd. Şti. 2016 yılında kurulmuş olup, talaşlı imalat sektöründe kullanılan karbür kesici takımların -yurtdışı marka- bayisi olarak sektöre katılmıştır. Kurulduğu günden bugüne taleplere hızlı ve kaliteli çözümler sunmayı her zaman birincil önceliği kabul etmiştir.

Firma olarak sadece ürün satışı yapmayıp bunun yanında projelendirme ve teknik destek kapsamında müşterilerine hizmet sunmaktadır.

2021 yılı itibariyle FORNAX markasıyla dünya standartlarında uluslararası markalarla yarışabilecek düzeyde karbür kesici takım üretimi yapan TDM Kesici Takım, İstanbul’ da faaliyet göstermektedir.

Karbür Matkap, Freze, Rayba, Özel Takımlarda üretilebilen çap aralığı Ø0.3 - Ø40 mm' dir.

FORNAX markasıyla üretim yapılmasının temel amacı; talaşlı imalat sektöründe kullanılan karbür takımların ülkemizde uluslararası kalitede ve standartlarda üretilip, yerli ürün haline getirerek ülkemize katma değer yaratmasının yanında uluslararası markalarla rekabet edebileceğini göstermektir.

Bu amaçla FORNAX, teknolojinin öneminin farkında olduğundan makine, üretim sürecine katkı sağlayacak ekipmanlar ve ölçüm parkurunu son teknolojiyle donatmış, üretim ekibini sektöründe yetkinliği olan kişilerle oluşturmuş ve dünya standartlarında ürünlerin üretiminde başarıya ulaşmıştır.

Talaşlı imalat sektöründe kullanılan standart takımları katalog halinde toplamış, standartta yer almayan; işe özel takım üretimiyle müşterilerinin isteklerine en hızlı şekilde çözüm sağlamasıyla kendinden söz ettirmiştir.

Üretim sürecine girmesiyle yurtiçi piyasanın yanında yurtdışı pazarda da ülke ihracatına katkı sağlamanın önemini bildiğinden ülkeye bu anlamda katkı sağlamaktadır.

FORNAX, üretimde kalite anlayışı, performans dalgalanmasının olmaması ve daima hızlı çözüm üretmeyi kendisine ilke edinmiştir.

Çünkü her zaman dediğimiz Push The Boundaries.” , “Sınırları Zorla.”   ilkesini aklımızdan çıkarmadan uyguluyoruz.

Havacılık Uzay Dökümleri, Demir Dışı: Alüminyum Hariç (Aerospace Castings, Nonferrous: Except Aluminum)

Karbür Kesici Takımlar

Sadece Üye Firmalarımız Yararlanabilir.

Firmaya iletmek istediğiniz taleplerinizi bu formu doldurarak iletebilirsiniz.