Tayf İleri Teknoloji Hizmetleri AŞ

https://www.tayftech.com

Tayftech, kablolu ve kablosuz ağlar dünyasında artan bant genişliği ve hız taleplerini karşılayan yenilikçi ürünler geliştirmeye odaklanmış bir teknoloji şirketidir.

Her biri onlarca yıllık tecrübeye sahip ekibimiz, güçlü organizasyon ve iş ortaklarımızla birlikte, müşteri memnuniyetini ve sadakatini artırmak için çalışıyoruz. Kurumsal sistem yönetiminden son kullanıcı deneyimine kadar ağ trafiği sorunları ve sürekli artan bant genişliği maliyetlerinin neden olduğu ağ tıkanıklığı, hız ve veri kaybını ele alan ürünler geliştiriyoruz.

Bireysel Kullanıcı

SpeedUpBOX, kablolu veya Wi-Fi TCP trafiğini hızlandıran mini, taşınabilir bir LAN cihazıdır. SpeedUpBOX, oyuncular ve ev kullanıcıları ve iş adamları gibi bireysel kullanıcılar tarafından kullanılır.


S/M Kurumsal

SpeedUpBOX, veri merkezleri, CDN, PayTV, IPTV, canlı yayın medyası, devlet kurumları, hastaneler, e-ticaret siteleri, bankacılık/finans, küçük/orta ölçekli kurumsal hibrit bulut uygulamaları, üniversiteler, e-öğrenme, hızlı web sayfası yüklemeleri, çevrimiçi veri tabanı çoğaltmaları, belediyeler, medya ve reklamcılık gibi geniş alan ağı üzerinden dosya/veri aktarımına ihtiyaç duyan kuruluşlar için bant genişliği ve yüksek hızlı TCP aktarımı sağlamak için idealdir.


Büyük Kurumsal, ISP, LTE

SpeedUpBOX, veri merkezleri, CDN, video on demand, PayTV, IPTV, e-ticaret siteleri, bankacılık/finans, büyük işletmeler, devlet ağları, hibrit bulut ve büyük veri uygulamaları, hızlı web sayfası yüklemeleri, çevrimiçi veri tabanı güncelleme/yedekleme gibi geniş alan internet ağı üzerinden paket kaybı ve bağlantı kopması sorunu yaşamadan büyük dosya/veri aktarımına ihtiyaç duyan kuruluşlar için idealdir.


Bireysel Kullanıcı

S/M Kurumsal

Büyük Kurumsal, ISP, LTE

Sadece Üye Firmalarımız Yararlanabilir.

Firmaya iletmek istediğiniz taleplerinizi bu formu doldurarak iletebilirsiniz.