SLİPRİNG ELEKTRİK VE AKIŞKAN MALZ.SAN.VE TİC.A.Ş

Slipring A.Ş. 2015 yılında İstanbul merkezli olarak %100 yerli sermayeli bir anonim şirketi olarak faaliyete başlamıştır. Firmamız elektro-mekanik bir yapının sabit (statik kısım) kısmı ile dönen (rotasyon yapan)  kısmı arasında;  elektrik güç ve sinyalleri, sıvı-gaz akışkanları, fiber optik ve yüksek frekans iletimi sağlayan Slipring ve Rotary Jointler  ile sensör, kablo toplama tamburu, DC kontaktör gibi otomotiv, üretim sanayisi ve savunma sanayi ürünlerinin üretimini ve tedariğini yapmaktadır. Bunun  dışında bir çok özel projede çözüm odaklı Ar-Ge ve teknik destek hizmeti sunmaktadır. 

Ürün Kategorilerimiz

Misyonumuz: 15 yılı bulan tecrübemiz ile müşterilerimize uygun en son ürün teknolojilerini rekabetçi fiyatlar ve online ödeme seçenekleri ile sunmak. En iyi teknik desteği sağlamak ve hızlı teslimat imkanı sağlamaktır.

Vizyonumuz: Dünyanın en kapsamlı slip-ring çözüm ortağı  olarak her uygulamaya en uygun desteği sunmak. Geniş bilgi ve birikimiz ile bu alandaki tüm ihtiyaçları tek kaynaktan sağlamak,  hizmet ve kalitemiz ile de bu sektörün lideri olmayı sürdürmektedir.

Dijital Sinyal İşleme Teknolojisi (Digital Signal Processing Technology)

Exproof Ürünler (Exproof Products)

Vinç Elektrik Besleme Sistemleri (Crane Electrical Supply Systems)

Elektrik İletimi: Slip Ring

Sıvı-Gaz İletimi: Rotary Joint

Yüksek Frekans İletimi: Radyo Frekans (RF) Rotary Joint

Fiber Optik İletimi: Fiber Optik Rotary Joint

DC Kontaktörler

Yüksek Voltaj Röleleri

Sigortalı DC Kontaktör

Akü Kesici Siviçler

DC Bağlantı Konnektörleri

Sensörler

Reed Röleler

Aksesuarlar

Sadece Üye Firmalarımız Yararlanabilir.

Firmaya iletmek istediğiniz taleplerinizi bu formu doldurarak iletebilirsiniz.