SİGMA SHOT PEENİNG SİSTEMLERİ VE YÜZEY İŞLEM TEKNOLOJİLERİ SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.

2012 yılında İstanbul merkezli kurulan Sigma Shot Peening Sistemleri ve Yüzey İşlem Teknolojileri Ltd Şti, Kumlama ve Shot Peening başta olmak üzere genel anlamda Yüzey Geliştirme İşlemleri sektöründe hizmet vermektedir.Sahip olduğu teknik altyapı ve sektörel bilgisiyle Kumlama ve Shot Peening alanlarında uzmanlaşan firmamız, özellikle Havacılık, Savunma, Otomotiv, Enerji ve Döküm sektörleri başta olmak üzere birçok sektörde sayısız firmaya hizmet vermektedir. Kalite gerekliliklerinden ödün vermeden, yüksek müşteri memnuniyeti hedefi ile yoluna devam eden firmamız, hizmetleri ile tercih edilen bir marka, aranılan bir “proje ortağı” olmuştur.

Firmamız, yurtdışı ortaklı olarak standart kumlama makinalarının yanı sıra yüksek teknoloji gerektiren otomatik ve robotik makinaların tasarımını, imalatını ve satışını yapmaktadır. Aynı zamanda bu makinalarda kullanılan çelik bilya ve grit, paslanmaz bilya ve grit, kesme tel, cam küre, alüminyum oksit, plastik granül, seramik granül, garnet gibi sarf malzemelerin de tedariğini sağlamaktadır.

20 yıla yakın sektörel tecrübeye sahip yetkin ve uluslararası sertifikalı personellerimiz tarafından tüm yüzey işlemleri alanlarında teknik danışmanlık ve eğitim hizmetleri verilmektedir. Firmamız Türkiye’de ilk ve halen tek olarak FAA onaylı Shot Peening Eğitimi ve yine FAA onaylı Katılımcı Sertifikası veren kurumdur. Bu hizmetlere ek olarak AS9100 Havacılık Kalite Sistem Standartı ve NADCAP Özel İşlemler Proses Sertifikasyonu alanlarında da başarı garantili danışmanlık hizmeti verilmektedir.

Kumlama Makine / Ekipmanları

Bilyalama Makinesi

Abrasivler

Sadece Üye Firmalarımız Yararlanabilir.

Firmaya iletmek istediğiniz taleplerinizi bu formu doldurarak iletebilirsiniz.