SATELCOM TELEKOMÜNİKASYON BİLGİ VE İLETİŞİM TEKNOLOJİLERİ İTH. İHR. SAN. A.Ş.

Satelcom Telekomünikasyon 2014 yılında Murat Demirci, Davut Yurttaş ve Mustafa Yurttaş iştiraki ile telekomünikasyon sektöründe üretim, entegrasyon yapmak ve mühendislik hizmetleri sağlama amacıyla kurulmuştur.

Satelcom; GSM-Hücresel mobil şebekeler, Uydu haberleşme sistemleri, Telemetri teknolojileri alanlarında distribütörlük, üreticilik ve anahtar teslim proje entegrasyonu hizmetleri sunmaktadır. Başlıca müşterileri; Mobil şebeke operatörleri, Radyo ve Televizyon kurumları ve kablosuz haberleşme altyapılarına ihtiyaç duyan diğer kurumlardır.

Firmamız; Hücresel ağlarda kullanılan her türlü RF-Radyo Frekansı haberleşme altyapı ürünlerinin tedariki, Telekom DC güç sistemlerinin üretimi, BTS ve MW Radyo Link Anten altyapılarının üretimi konusunda deneyimlidir. Uydu haberleşmesi alanında kara, deniz ve hava araçlarında kullanılabilecek KA, KU, X, C uydu backhaul ürünleri, VSAT terminalleri temini ve entegrasyonu yapmaktayız. Telemetri alanında lisanslı MW radyo link sistemleri, WI-FI terminalleri, M2M terminalleri, fiber optik IP altyapı çözümleri sağlıyoruz

Uydu Anteni

HF Anteni

İHA Bağlantı Anteni

SBC Tek Kartlı Bilgisayar

Hücresel Pasif RF

Sadece Üye Firmalarımız Yararlanabilir.

Firmaya iletmek istediğiniz taleplerinizi bu formu doldurarak iletebilirsiniz.