SATELCOM TELEKOMÜNİKASYON BİLGİ VE İLETİŞİM TEKNOLOJİLERİ İTH. İHR. SAN. A.Ş.

SATELCOM, Uluslararası müşterilerinin yüksek teknoloji gereksinimleri için en yenilikçi çözümleri tasarlayan ve üreten global teknoloji kurumu olabilme misyonu ile 2014 yılında kurulmuştur.

SATELCOM, Müşterilerinin ihtiyaçları doğrultusunda en yenilikçi çözümü tasarlama ve üretme vizyonu ile uluslararası pazarda telekomünikasyon teknolojileri üreticisi olma hedefine ilerlemektedir.

SATELCOM kablosuz haberleşme alanında 2Mhz HF bandından başlayarak 30Ghz KA Band’na kadar faklı frekans aralıklarında görev yapan haberleşme terminallerinin anahtar teslim tasarım ve üretimini yapmaktadır. Kablosuz haberleşme alanında ki tasarım süreçlerimizde Elektronik Donanım, Yazılım, Mekanik Donanım, Kontrol Mühendisliği ve RF Mühendisliği gibi çoklu mühendislik displinleri bir arada görev yapar.

SATELCOM Antenler, pasif RF bileşenleri, anten alt bileşenleri, stabilize ve tracking gimbal anten sistemleri ve bunların alt bileşenleri, IMU, INS, gyroscope, accelerometer, magnetic pusula, servo motor sürücüleri, kapsül ve pancake kayar bilezik (slip ring), EtherCAT tabanlı gerçek zamanlı haberleşme protokolleri ve gerçek zamanlı işletim sistemleri ihtiva eden ARM ve Intel işlemci tabanlı kontrol bilgisayarları tasarımı ve üretimi yapmaktadır.

Antenler (Antennas)

Uydu, Haberleşme (Satellites, Communications)

Uydu Anteni

HF Anteni

İHA Bağlantı Anteni

SBC Tek Kartlı Bilgisayar

Hücresel Pasif RF

Sadece Üye Firmalarımız Yararlanabilir.

Firmaya iletmek istediğiniz taleplerinizi bu formu doldurarak iletebilirsiniz.