SANLAB SİMÜLASYON AR. GE. SAN. TİC. A.Ş.

SANLAB, 5746 sayılı ARGE Kanunu kapsamında Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı tarafından desteklenerek Teknogirişim Sermayesi ile kurulan ilk teknoloji şirketidir. Simülasyon yazılımları ve robotik alanında eğitim teknolojileri geliştirmektedir. Meslekî ve teknik eğitime odaklanmış küresel ölçekli bir teknoloji firmasıdır.

SANLAB Simülasyon Araştırma Geliştirme Sanayi Ticaret Limited Şirketi unvanlı firmamız 02.07.2009 tarihinde ana sözleşmesi onaylanan bir sermaye şirketidir. Hali hazırda iki farklı NACE kodunda faaliyet göstermektedir.

• 721901 Doğal bilimler ve mühendislikle ilgili diğer araştırma ve deneysel geliştirme faaliyetleri (tarımsal araştırmalar dâhil)

• 620101 Bilgisayar programlama faaliyetleri (sistem, veri tabanı, network, web sayfası vb. yazılımları ile müşteriye özel yazılımların kodlanması vb.)

SANLAB, geliştirdiği teknolojiler vesilesiyle birçok kurum tarafından ödüllendirilmiştir. Aynı zamanda hem KOSGEB hem TÜBİTAK tarafından ödüllendirilen yegâne teknoloji girişim şirketi olma niteliğini kazanmıştır.

• 2012 Yılında KOSGEB, Türkiye’nin en iyi 5 girişim şirketinden biri olarak firmamızı tescillemiş ve ödüllendirmiştir.

• 2013 Yılında TÜBİTAK, Türkiye’nin en iyi 10 teknoloji girişim şirketinden biri olarak firmamızı tescillemiş ve ödüllendirmiştir.

• 2014 Yılında TİM, İNOVALİG İnovasyon Liderleri İnovasyon Kaynakları kategorisinde en iyi 10 inovasyon şirketinden biri olarak firmamızı tescillemiş ve ödüllendirmiştir.

• 2015 Yılında TİM, İNOVALİG İnovasyon Liderleri İnovasyon Kaynakları kategorisinde en iyi 7 inovasyon şirketinden biri olarak firmamızı tescillemiş ve ödüllendirmiştir.

Hareketli Platformlar

Eğitim Simülatörleri

Sadece Üye Firmalarımız Yararlanabilir.

Firmaya iletmek istediğiniz taleplerinizi bu formu doldurarak iletebilirsiniz.