ROYAL EV ALETLERİ ÜRETİM VE DIŞ TİC. LTD. ŞTİ.

1997  yılında kurulan tüketici elektroniği sektöründe, Türkiye’nin bir çok global firmaları ile iş birliği yaparak firmamız sizlere ürün ve hizmet sunmaya başlamıştır.   2001 yılına kadar kendini su ısıtıcılarında kanıtlamış, yeniliği ve durmaksızın üretimi kendine hedef bilen firmamız günümüzde yüzlerce yeni projeye ve üretime imza atmıştır.

Royal Ailesi, her geçen gün artan çalışanı ile aynı zamanda bünyesinde bulundurduğu; tasarımcı, mühendis ve tecrübeli üretim kadrosu ile yeni ürün projeleri geliştirerek bugün ; kişisel bakım, mutfak grubu ve su ısıtıcıları alanında uluslararası global bir firma haline gelmiştir. Günümüzde; elektrikli şofben , saç kurutma makineleri, saç düzleştiricileri, saç maşaları, doğrayıcı grubu, rondo, et kıyma makineleri, tost makineleri, mikser grubu, elektrikli cezve grupları, kettle grupları, çay makineleri ve el blender setleri gibi bir çok ürünü üretmektedir.

Saygın firmamızın en önemli ilkesi, müşterilerimize yüksek kalite, uzun ömürlü, estetik ve ekonomik ürünler üretmektedir. Firmamız  sektöründe gelişen ve yenilenen her türlü malzemenin takipçisi ve uygulayıcısıdır.

Amacımız  müşterilerimizin talepleri doğrultusunda yeni projeler geliştirerek, rekabetçi fiyat ve yüksek kalite anlayışı ile bunların AR-GE çalışmaları ile hayata geçirmektir.

Tüm iş ortaklarımıza ve müşterilerimize daha iyi hizmet sunabilmek için şirket içi uygulamaları izlenebilir ve ölçülebilir bir şekilde planlanmaktadır. Kaliteyi bir yaşam biçimi haline getirmek, kalite felsefesini tüm çalışanlarına benimsetmek ve hissettirmek için çalışmalar yapmış ve yapmaktadır.

Kişisel Bakım Ürünleri

Mutfak Araç ve Gereçleri

Şofbenler

Elektrikli Süpürgeler

Vantilator-Fan

Sadece Üye Firmalarımız Yararlanabilir.

Firmaya iletmek istediğiniz taleplerinizi bu formu doldurarak iletebilirsiniz.