PLASKAR PLASTİK A.Ş.

ORAKÇI ŞİRKETLER GRUBU bünyesinde faaliyet gösteren Plaskar Plastik, 2004 yılında Kayapa Sanayi Bölgesinde otomotiv yan sanayi olarak 2 enjeksiyon makinesi ile hizmete başlamıştır. Plaskar Plastik sahip olduğu TS 16949 sertifikası ve yeni yatırımları ile otomotive hizmet vermektedir. 2010 yılının Temmuz ayında PLASKAR PLASTİK A.Ş. ünvanını almıştır.

7500 m2’lik fabrika alanında, 100 ton ile 1000 ton aralığında 25 adet teknolojisi seviyesi yüksek Avrupa enjeksiyon makinesi ile faaliyet göstermeye devam etmektedir. Enjeksiyon becerilerine çeşitlilik katmak ve enjeksiyondaki gücünü ortaya koymak adına 8 adet çift enjeksiyon kabiliyetli, tonajları 125-160-700 ve 1000 ton olan makineleri ile hizmet vermektedir.

Otomotiv yan sanayi olarak plastik parça ve kalıp üretiminde uzman, genç ve dinamik ekibiyle hizmet vermektedir. Müşteri odaklı hizmet prensibi gereği, müşteri taleplerini en kısa ve en doğru şekilde yerine getirmektir. Bursa’daki kalıphanesi ile Plaskar; yıllık 50 kalıp üretebilme kapasitesine sahip olmakla beraber, kalıp tasarımı ve kalıp modifikasyonları konusunda ileri tecrübesini de ortaya koymaktadır.

Plastik Enjeksiyon

Sadece Üye Firmalarımız Yararlanabilir.

Firmaya iletmek istediğiniz taleplerinizi bu formu doldurarak iletebilirsiniz.