PERGEL METAL SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ

Pergel Metal, Yüksek teknolojik ve fonksiyonel makine parkuru ile metal şekillendirme ve ara mamul üretimi konusunda faaliyet gösteren 2011 doğumlu genç ve dinamik bir kuruluştur.

2'nci fabrikası GOSB lokasyonunda 13,500 m2  toplam alanda (6500m2 kapalı , 7000m2   açık alan) geniş üretim yelpazesiyle hizmet vermektedir.

Elektrik dağıtım panoları, jeneratör kabinleri, kiosklar, endüstriyel metal kabin ve kutuları gibi tam mamul ürünler ile yarı mamul ürünleri, müşterileri gereksinimlerini tek çatı altında karşılanmaktadır. 

Pergel Metal çalışma etik değerleri altında, hırs ve kalite farkı ortaya koyarak hizmetin en iyisini sunmayı vizyon edinmiştir.

Ulusal ve uluslararasında  müşterine başarılı ve operasyonel hizmetlerde lider olmayı hedeflemektedir.

Yapılan her projede; güvenilir, aktif ve kararlı bir şekilde, Görevini; yaratıcılık, takım ruhu ve coşkusu üzerine kurmuştur.

İSG alanındaki yeni gelişmeleri takip ederek, yüksek standartlarda ürün ve hizmetler sunmak, tüm müşterilerinde memnuniyet oluşturmak ve kalite, güvenlik, güvenilirlik konularında lider olmaya kararlıdır. Pergel Metal, kalite politikasına uygun olan ISO 9001-  sertifikalarına, Faaliyetlerini, yerel ve küresel çevre üzerindeki olası tüm zararlı etkilerini azaltmaya yönelik ilgili çevre mevzuatına göre düzenlemektedir. Pergel Metal, Çevre politikasına uygun olarak ISO 14001-2015 ve 45001 -2018 sertifikalarına sahiptir.


Karbinler, 30 Mm. Ve Aşağıda (Carbines, 30 mm. and Below)

Makineli Tabancalı Veya Makine Parçaları,30 Mm. Ve Aşağıda (Machine Guns or Machine Gun Parts, 30 mm. and Below)

Mevzuat Ve Aksesuarlar, Nec (Ordnance and Accessories, Nec)

Tabanca Veya Tabanca Parçaları, 30 Mm. Ve Aşağıda (Pistols or Pistol Parts, 30 mm. and Below)

Tüfekler Veya Tüfek Parçaları, 30 Mm. Ve Aşağıda (Rifles or Rifle Parts, 30 mm. and Below)

Metal sac yüzey işlemleri, Kesme , Bükme, taşlama, kaynak, boya.

Sadece Üye Firmalarımız Yararlanabilir.

Firmaya iletmek istediğiniz taleplerinizi bu formu doldurarak iletebilirsiniz.