PARS KALİTE KONTROL MÜHENDİSLİK SANAYİ VE TİCARET LTD.ŞTİ.

          PARS Kalite,  işletmenizin proje ve operasyonlarını yürütürken ihtiyaç duyduğu kaynakların yönetimi için sistem kurma, uygulama, kontrol ve iyileştirme alanlarında teknik destek hizmeti veren bir mühendislik ve danışmanlık şirketidir.

        Bu kapsamda tasarım aşamasından başlayarak, ürün ve hizmetin müşteriye teslimine kadar olan tüm süreçlerin tanımlanması, dokümantasyonu, temin edilen malzemenin uygunluk kontrolü, yarı mamul ve mamullerin test ve muayenesi dahil, tüm süreçlerde; 2. ve 3. Taraf gözetim ve denetim hizmetlerini ulusal ve uluslararası standartlarda, uzman, kalifiye ve güvenilir ekibi ile yürütmektedir.

         Savunma sanayi, havacılık ve uzay, medikal, otomotiv, demir-çelik, maden, enerji santralleri, çimento fabrikaları, dolum ve depolama tesisleri, demiryolu vb. endüstrilerde hizmet vermekte olan PARS Kalite, yürüttüğü tüm projeleri başarı ile tamamlayarak yerli ve yabancı kurum ve şirketler ile stratejik ortaklık ve iş birliğini sürdürmektedir.

 

  • Yalın Üretim / Proje Yönetim Süreçleri Yapılandırması
  • Gözetim ve Denetim Hizmetleri
  •  Tahribatlı Testler ( Çekme, Eğme, Çentik Darbe, Sertlik, Kırma Testi, Makro Analiz, Mikro Analiz, Kimyasal Analiz )
  • Tahribatsız Muayene ( Radyografik Muayene, Ultrasonik Test, Manyetik Parçacık Testi, Sıvı Penetrant Testi, Gözle Kontrol )
  • Kaynak Mühendisliği Hizmetleri
  • Kaynakçı Belgelendirme
  • NDT Personelinin Eğitimi ve Belgelendirme

 


Test ve Değerlendirme Tesisleri (T&E Facilities (Test and Evaluation Facilities))

Tahribatsız Muayene Kontrolü (NDT)

Kaynak Mühendisliği

Kaynakçı Belgelendirme

Sadece Üye Firmalarımız Yararlanabilir.

Firmaya iletmek istediğiniz taleplerinizi bu formu doldurarak iletebilirsiniz.