ÖZER ELEKTRİK SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.

Kurucumuz Sn. Nazmi ÖZER, 1975 yılında İstanbul Maltepe’de ÖZER ELEKTRİK’i kurarak bobinaj ve elektrik taahhüt işlerinde faaliyete başlamıştır.1987 yılında limited şirketi olarak kurulan ÖZER ELEKTRİK SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ kısa zamanda göstermiş olduğu başarılarla kendisini kanıtlamış ve sektörün üst sıralarında hak ettiği seçkin yerini almıştır. 2002 yılından itibaren Genel Müdürlüğü devralan Sn. Serkan Özer ise şirket yönetimini devam ettirmektedir.

Firmamız, ECA, Tekel Tütün İşletmeleri, Gamak Motor, Garanti Koza İnşaat gibi birçok büyük firmanın elektrik işleri, fabrika kurulumları ve danışmanlığını yapmıştır. Bu hizmetlerin yanında 1998 yılından bu yana sektörde tanınmış jeneratör üreticileri için mekanik ve elektrik montaj aksamları imalatı ve proje bazlı jeneratör montajları ile faaliyet alanımızı genişletmiş bulunmaktayız.13,5 kVA ve 3400 kVA gücündeki jeneratörler ve konjenerasyonlar için imal ettiğimiz; ses izolasyonlu modüler ve konteyner tipi kabinler, endüstriyel ve kritik tip susturucular, prizmatik yakıt depoları, titreşim önleyici vibrasyon takozları, elektrik panoları vb. tüm Türkiye’ye dağıtılmakta ve çeşitli ülkelere ihraç edilmektedir. Firmamız yapmış olduğu seri imalatların yanında, sipariş aldığı jeneratör modeli ve müşteri isteklerine göre özel imalatlarla da müşterilerine çözümler üretmektedir.

Almış olduğu ISO 9001 Kalite Belgesi, kaynak sertifikaları, Çevre Bakanlığı onaylı ses izolasyonlu konteyner tipi jeneratör kabini üretim belgesi gibi çalışmaları ile sürekli kendini yenileyen, rekabetçi ve çağdaş tutumuyla müşteri memnuniyetini üst derecede tutan firmamız, konusunda uzmanlaşmış mühendislik ve teknik kadrosu, 8000 m2 imalat alanı ve modern CNC makine parkuru ile ürün ve kalitesini arttırmaya devam etmektedir. İmalatlarımızın tamamı yerli üretim olup, tüm ürünlerimiz firmamız adına patentlidir.

Kabinler

Elektrik – Mekanik Montajlar

Susturucular

Yakıt Tankları

Yakıt Otomasyon Sistemi

Sismik İzolatörler

Borulama Sistemi

Ses Panelleri

Oda İzolasyonu

Ağır Makinelerin Kullanıldığı Konteyner

Sadece Üye Firmalarımız Yararlanabilir.

Firmaya iletmek istediğiniz taleplerinizi bu formu doldurarak iletebilirsiniz.