ÖZEN İŞ MAKİNA TORNA SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.

Özen iş Makina Mersin-Tarsus Organize Sanayi Bölgesi’nde 5000m² alana kurulu üretim tesisinde, 46 yıllık bilgi birikimi ve deneyimi ile cam sektörüne yönelik kalıp, kalıp aksesuarları ve yedek parça üretmektedir. Kalıp üretiminde müşteri teknik resimleri doğrultusunda ya da tersine mühendislik yöntemleri izlenerek tasarım-geliştirme ve üretim gerçekleştirilmektedir. Cam üreticilerin Pres-Pres & Üfleme-Savurma-IS proseslerine yönelik tek parçalı, çift parçalı, 3 ve 4 parçalı, gravürlü kalıpları üretmekte, yurt içi ve yurtdışı pazarlarda varlığını sürdürmektedir. Sektöründe dünya liderleri olan cam üretici firmaların da onaylı tedarikçisidir.

Özen İş Makina, kalıp imalatı ana faaliyetine ek olarak, kalıp işlemedeki bilgi birikimi, tecrübe ve yeteneğini kullanarak makine,  offshore ve enerji sektörelerine yönelik seri ve müşteri özel spesifikasyonlarına uygunlukta hassas işleme parçaları da üretmektedir.

Özen İş Makina sahip olduğu değer ve vizyon çerçevesinde müşterisine her zaman en iyi ve en yenilikçi hizmeti sunmaktadır.

Talaşlı İmalat (Machining)

Motorlu Araç Motorları Ve Parçaları (Motor Vehicle Engines And Parts)

Silindir Kapakları, Motorlu Taşıt (Cylinder Heads, Motor Vehicle)

Top Veya Top Parçaları, 30 Mm Üzerinde (Artillery or Artillery Parts, Over 30 mm.)

Uçak Parça ve Ekipmanları (Aircraft Parts and Equipments)

Kalıp & Aksesuar

Hassas İşleme Parçaları

Paketleme Makine & Ekipmanları

Konveyör Sistemleri

Değirmen Makineleri

Sadece Üye Firmalarımız Yararlanabilir.

Firmaya iletmek istediğiniz taleplerinizi bu formu doldurarak iletebilirsiniz.