NURSAN CNC METAL İŞLEME SANAYİ VE TİCARET LTD. ŞTİ

Nursan 1990 yılında talaşlı imalat sektörüne hizmet amacıyla İstanbul’da kurulmuştur. Makine parkını, son teknoloji CNC  İşleme Merkezleri, CNC Tornalar, CNC ve Üniversal Taşlama Tezgahları,

Üniversal Frezeler, Üniversal Tornalar, CMM ölçüm cihazları ile zenginleştirerek proje bazlı hassas ve tecrübe gerektiren işlere yönelmiş olup kendine kalite ve güveni ilke edinmiştir.

Firmamız faaliyet alanları ve üretim çeşitliliği kısaca;  Savunma Sanayi, Havacılık, Paketleme, Hidrolik – Pnömatik Sistemler, Aparat ve Fikstürler, Medikal Ekipmanlar, proje ve numune bazlı üretimler ve montaj grupları konusunda yan sanayi hizmeti vermektir.

Uzun soluklu müşteri memnuniyetini hedefleyen firmamızın İsviçre, Almanya, İtalya gibi Arupa ülkelerine doğrudan ihracatı bulunmaktadır.

Aynı zamanda kendi üretimimiz olan Holdex markamız altında CNC Tezgah Aksesuarları ve Aparatları, CNC Döner Puntalar, Sabit Puntalar, CNC Tornalar için Takım Tutucular, CNC Tornada Delik İçi Altı köşe Açma Aparatı, Hidrolik Ayna Ayakları, Çubuk Çekme Aparatı, Hidrolik Pens Aynaları, Pens Tutucular, Delik Kater ve U-Drill Soketleri, Fener Mili İçi Dayama Aparatı vb. imalatımız bulunmaktadır.

CNC Tezgah Aksesuarları ve Aparatlar

CNC Döner Puntalar

Sabit Puntalar

CNC Tornalar için Takım Tutucular

CNC Tornada Delik İçi Altı köşe Açma Aparatı

Hidrolik Ayna Ayakları

Çubuk Çekme Aparatı

Hidrolik Pens Aynaları

Pens Tutucular

Delik Kater ve U-Drill Soketleri

Fener Mili İçi Dayama Aparatı

Sadece Üye Firmalarımız Yararlanabilir.

Firmaya iletmek istediğiniz taleplerinizi bu formu doldurarak iletebilirsiniz.