NOYA BİLGİSAYAR SİSTEMLERİ VE DAN.SAN. VE TİC.LTD.ŞTİ.

Noya Bilgisayar faaliyet gösterdiği Endüstriyel Bilişim, Yeni Nesil Mobil Ödeme Sistemleri, Dayanıklı Mobil Bilgisayarlar, Akıllı Perakende ve Akıllı Şehir donanımları konusunda hem üretim hem de dağıtım faaliyetlerini uzun yıllardır başarı ile yürüten Türkiye’nin kendi alanında lider teknoloji sağlayıcısıdır.

Şirketimiz, E-Life markası ile tasarım ve üretimini yaptığı Endüstriyel Panel PC, Endüstriyel Box PC, Endüstriyel Ekran ve Kiosk Çözümleri ile Bilet Satış ve Kart Dolum Cihazları yanında, Elo Touch Solutions, Getac, Sunmi, Poindus, Advantech, Aplex, Lanner gibi kendi alanında dünyanın en önemli üreticilerinin Türkiye Distribütörlüklerini de yürütmektedir.

Ana iş alanında geniş bir tedarikçi ağı ile çalışan Noya Bilgisayar, Crane Payment Innovations, Sanei, Custom Engineering, China-Creator, Uniform (UIC), Printec DS, Medeco, Phision, Milesight gibi önemli üreticilerden direkt tedarik sağlayarak kendi alanında Türkiye’nin en geniş ürün yelpazesine sahip konumdadır. Bu sayede iş ortaklarımızın ve müşterilerimizi projelerine tek noktadan güvenilir tedarik imkânı sağlamaktadır.

Ürettiği ve dağıtımını yaptığı tüm ürünlere eksiksiz satış sonrası servis hizmetleri sağlayan şirketimiz bu alanda yaptığı yatırımlarla Elo Touch Solutions, Getac, Sunmi ve Aplex firmalarının Türkiye’deki Yetkili Servis Merkezi olarak da hizmet vermektedir.

Şirketimizde 2005 yılından itibaren ISO9001 Kalite Yönetim Sistemini uygulanmakta ve tüm süreçler bu sistemin standartlarına göre yürütülmektedir. Kalite Yönetim Sistemimiz 2016 yılı içerisinde ISO9001:2015 standartlarına göre güncellenerek denetlenmiş ve tüm denetimlerden başarı ile geçmiştir. Şirketimizin  halen toplam 2,000 m2 kapalı alanda bulunan Ofis, Depo, Montaj ve Test sahası ile Satış Sonrası Hizmet birimlerinde operasyon, tüm departman ve süreçlerin entegre edildiği ERP sistemi ile yürütülmektedir. ISO9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi ile de güçlendirilmiş altyapımız, ürün ve hizmetlerin her zaman aynı kalitede müşterilere ulaştırılmasını güvence altına almayı hedeflemektedir.

Vizyonumuz: Şirketimizin gelecek için ana hedefi Endüstriyel Bilişim ve Kiosk Teknolojileri yanında Yeni Nesil Mobil Ödeme Sistemleri konusunda gerekli tüm ihtiyaçlara cevap verebilen ve kendi alanında lider şirket haline gelmektir. Özellikle Türkiye’nin özgün olarak tasarlanıp üretilen ilk Endüstriyel Bilgisayarı olma özelliğini de taşıyan Dokunmatik PC üretimi ve Akıllı Şehir Uygulamaları alanında yeni ürünlerin geliştirilmesi konusundaki yatırımlara devam etmek ve üretilen ürünlerin satışı ve dağıtımı konusunda lider konuma gelmek.

Misyonumuz: Müşterilerimiz ve İş Ortaklarımız ile doğru platformlarda sıkı ilişkiler kurarak onları anlamaya ve ihtiyaçlarına uygun çözümler sunmaya ilk kurulduğu günkü heyecanıyla devam etmektir.

Akıllı Fabrika Sistemleri (Smart Factory Systems)

Robot, Otomasyon, Ekipman, Yazılım ve Yönetim Sistemleri (Robot, Automation, Equipment Software and Management Systems)

Endüstriyel Panel PC

Endüstriyel Dayanıklı Box PC

Endüstriyel Dokunmatik Monitör

İç ve Dış Mekan Endüstriyel Ekranlar

İç ve Dış Mekan Endüstriyel Kiosk

Tam Dayanıklı Tablet ve Taşınabilir Bilgisayar

Sadece Üye Firmalarımız Yararlanabilir.

Firmaya iletmek istediğiniz taleplerinizi bu formu doldurarak iletebilirsiniz.