Novotek Biyomedikal San.Tic.A.Ş.

Novotek Biyomedikal olarak, 2015 yılında başlangıçta ağırlıkla invitro diagnostik alanına yönelik yaptığımız tek kullanımlık tıbbi ürün üretimleriyle, bir tıbbı cihaz üreticisi olarak, bugün halen merkezimizin bulunduğu İstanbul’da faaliyetlerimize başladık.

İş ortağımız Özgü Kalıp’ ın 45 yıllık kalıp teknolojileri deneyimi ile  üretim gücümüzü birleştirerek tıbbi cihaz sektöründe ithalata bağlılığı azaltmak için yeni bir soluk olduk. 

İlk günden itibaren taviz vermeden sürdürdüğümüz sürekli kalite kontrol ve güvenli ürün üretimi anlayışını, tecrübemiz ve heyecanımız ile birleştirince, kısa sürede birçok üreticinin dikkatini çekmeyi başardık.

Hızla genişleyen müşteri portföyünden aldığımız güç ve enerji ile, hep daha iyiyi hedefleyen bakış açımızla müşterilerimizin tüm beklentilerine cevap veren, Kocaeli-Gebze’de bulunan 1.400 m2 kapalı alanlı yeni alanımıza taşındık.

 Fabrikamızda farklı üretim ihtiyaçlarına göre tasarlanan 2 adet Temiz oda ile  (cleanroom) Medikal Plastik Enjeksiyon, Medikal Ekstrüzyon, montaj ve paketleme gibi hizmet konularında faaliyetlerimize devam ediyoruz.

Ria Prosedür Seti

İdrar Toplama Torbası

Koagülasyon Test Küvetleri

Sadece Üye Firmalarımız Yararlanabilir.

Firmaya iletmek istediğiniz taleplerinizi bu formu doldurarak iletebilirsiniz.