NOVİ ROBOT TEKNOLOJİLERİ OTOMASYON YAZILIM SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

NOVİ Robot Teknolojileri ilk olarak 2013 yılında kurulmuş olup Türkiye ve Dünyanın önde gelen robotik hat kurucu firmalarına programlama ve devreye alma konularında destek verilmiştir.  
2021 yılından itibaren ise yeni tüzel yapısı ve güçlü kadrosu ile hizmet vermeye devam etmiş ve günümüzde sektörün önde gelen hat kurucu firmalarından olmayı başarmıştır. 

NOVİ; robotik otomasyon sektöründeki 10 yılı aşkın tecrübesini, alanında uzman teknik kadrosu ile birlikte müşterilerin hizmetine sunmaktadır.

Novi Robot Teknolojileri; otomotiv başta olmak üzere, otomotiv yan sanayi, beyaz eşya, savunma sanayi, ağır metal sanayi gibi birçok farklı sektörde; Tasarım, Simülasyon, Projelendirme, İmalat, Montaj, Elektrik, Robot ve PLC programlama hizmetleri de dahil olmak üzere uçtan uca anahtar teslim hat kurulum çözümleri sunmaktadır.

Sektörlerin imalat, pres, boya, montaj gibi çeşitli alanlarında tüm kaynak ve lazer uygulamaları, perçin, sealer, 3D görüntüleme, hemming, taşıma ve paletleme , boyama proseslerinin yanı sıra  özel makina imalatı, otonom araçlar, konveyör sistemleri ve  intralojistik uygulamaları dahil olmak üzere tüm proseslerinizde tecrübeli ve güvenilir çözüm ortağınız olarak faaliyet göstermektedir. 

Otomotiv sektöründe günümüzde önemli bir yer tutan elektrikli araçların üretimi alanında çok önemli projelere imza atılmıştır. Elektrikli araç üretim  teknolojilerinden batarya imalatı alanında, batarya kasası imalat hatları, sızdırmazlık test hatları ve  batarya montaj hatlarına  kadar pek çok farklı proseste anahtar teslim hat kurulumunda tecrübe sahibi uzman ekibimiz ile, sizin projelerinizi de endüstri 4.0 kapsamında hayata geçirmeye hazırız.

Görüntü/Desen İşleme Teknolojisi (Image/Pattern Processing Technology)

Robot, Otomasyon, Ekipman, Yazılım ve Yönetim Sistemleri (Robot, Automation, Equipment Software and Management Systems)

ROBOTİK ÜRETİM HATLARI

Otomatik Yönlendirmeli Araç

Otomatik Depolama ve Boşaltma Sistemi

Sadece Üye Firmalarımız Yararlanabilir.

Firmaya iletmek istediğiniz taleplerinizi bu formu doldurarak iletebilirsiniz.