NİTRA ELEKTRONİK ENERJİ VE YENİLENEBİLİR ENERJİ SİSTEMLERİ İNŞ. TURİZM SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ

Teknolojik gelişmeleri yakından takip eden firmamız, 2007 yılında aydınlatma devrimide olarakta bilinen LED aydınlatma sistemleri üzerine AR-GE çalışmalarını başlatmıştır. 2010 yılında Erbe LED olarak kurulan şirketimiz , 2013 yılında NİTRA ELEKTRONİK adıyla markasını oluşturmuştur.

Kendi armatürlerini üretir hale gelen NİTRALED gücünü, karlılık odaklı değil, müşteri memnuniyeti odaklı çalışmasından almaktadır. Biliyoruz ki kazanç, müşteri memnuniyetiyle aynı oranda artmakta veya azalmaktadır. Bu nedenle Türkiye’nin en kaliteli LED armatürlerini üretiyor ve kalitemizi ürünlerimize 6 yıl  garanti vererek taçlandırıyoruz. Tüm AR-GE sürecimizi maksimum fayda sağlayacak Ürünler yaparak müşteri memnuniyetini arttırmak üzere planlıyor ve tüm enerjimizi bu doğrultuda kullanıyoruz.

Sanayi Bakanlığının mecburi tuttuğu garanti süresi olan 2 yılı,  6 yıl olarak verebiliyor olmamız, satış stratejimiz tamamıyla AR-GE çalışmalarımızın sonucu olarak ortaya çıkan bir başarıdır. Bu nedenle Türkiye de ilk olmanın haklı gururunu yaşıyoruz.

Armatürler

Projektörler

Exproof Projektörler

Wallwasher

Etanjlar

Lineer

Downligt

Rayspot

Kare ve Yuvarlak Sarkıtlar

Kanopi

Park Bahçe Aydınlatması

Şerit LED

Sadece Üye Firmalarımız Yararlanabilir.

Firmaya iletmek istediğiniz taleplerinizi bu formu doldurarak iletebilirsiniz.