NERO ENDÜSTRİ SAVUNMA SANAYİ A.Ş.

Nero Endüstri Savunma Sanayi A. Ş. 2009 yılında Makine Mühendisi Alican Ökçün tarafından Savunma Sanayii’ne yerli sistem çözümleri ve mevcut sistemleri yerlileştirme amacıyla İstanbul Türkiye’de kurulmuştur. Kurulduğundan bu yana; yerli tasarım ve çözümleriyle Türk Savunma Sanayii, yurtdışı ve yurtiçi özel sektörde birçok AR-Ge projesi ve sistem çözümü sunmuştur. Günümüz Savunma Sanayii için yerli sistem üretici misyonunu kendisine görev edinerek, konusunda uzman ekibi ve kapasitesi ile gerek tamamen gerekse kısmi olarak özgün sistem ve uygulama çözümleri üretebilmektedir. 2017 yılında sürekli yenilik odaklılığı çerçevesinde Ar-Ge faaliyetlerini belgeleyerek 334. Ar-Ge Merkezi olmaya hak kazanmıştır.

Firmamız yerli üretim imkanı sayesinde hızlı tedarik ve prototip üretimi ile askeri sistem uygulamalarına komple sistem çözümleri sunmaktadır. Askeri dual, mobil, uzaktan komuta jeneratörler, motor, personel, lastik gibi bölmelere yerleştirilen infilak bastırma tüpleri, optik ultraviyolet ve kızılötesi  dedektörler, optik kontrol dedektörleri, yangın söndürme ve infilak bastırma sistemleri için kontrol kutusu ve gerekli yazılım algoritmaları, güç kablo tamburları, alternator ve ilave güç sistemleri, araçüstü güç dağıtım sistemleri, kimyasal biyolojik radyoaktif nükleer mobil korunma sistemleri ve birçok yeni Ar-Ge projeleri ile gelişimine devam etmektedir. Gün geçtikçe ürün gamını arttırmaktadır. Duyulan ihtiyaçlara göre üreticiler ile koordineli sistem tasarımları, üreticinin ihtiyacı olduğu takdirde teknik ve dökümantasyon desteği sağlamaktadır. İlerleyen sistem çözümleri ile hızlı tepkiler vererek mükemmel sonuçları hedeflemektedir.

Nero Endüstri devamlı gelişen ve ilerleyen çağın değerlerini takip ederek yenilik ve yerlilik faaliyetlerini son hızda sürdürmektedir. Genç ve dinamik Ar-Ge mühendindisleri, tecrübeli ekip yöneticileri, geleneksel değerlerle modernizmi birleştirmiş, yenilik ve yerlilik odaklı tüm personeli ile ülkesine yenilikçi çözümler sunmakta, paralel süreçte Türkiye’yi uluslararası birçok platformda temsil etmektedir.

Piroteknik Sistemler (Pyrotechnic Systems)

Lazerler ve Lazer Bileşenleri (Lasers and Laser Components)

Biyolojik Ajanlara Karşı Savunma, Öncüler ve İlgili Malzemeler (Biological Agent Defence, Precursors & Related Materials)

Kimyasal Ajanlara Karşı Savunma, Öncüler ve İlgili Malzemeler (Chemical Agent Defence, Precursors & Related Materials)

Arma Güç Sistemleri

Ares İnfilak Bastırma Sistemleri

Mars İklimlendirme, Kbrn Filtrasyon Ve Algılama Sistemleri

Umay Sis Havanı & Lazer İkaz Sistemi

Sadece Üye Firmalarımız Yararlanabilir.

Firmaya iletmek istediğiniz taleplerinizi bu formu doldurarak iletebilirsiniz.