MYLASER MEKANİK ELEKTRONİK OPTİK VE MEDİKAL SİSTEMLERİ ANONİM ŞİRKETİ

MYLASER Ltd. Şti., savunma sanayinde pek çok projede görev almış ekibiyle elektro-optik ve opto-mekanik sistem tasarımı konularında faaliyet göstermek amacıyla 2008 yılında kurulmuştur. Kızılötesi laser sistemleri ile mekanik, elektronik ve optik sistemler tasarım, üretim ve test konularında başlanan AR-GE çalışmalarına temel olarak iki ayrı faaliyet alanında devam edilmiştir.


1) Askeri tip aydınlatma cihazları tasarım, üretim ve doğrulaması


2) Elektro-mekanik ve opto-mekanik özel maksat test düzeneği tasarım, üretim ve doğrulaması


2010 yılından bu yana “Askeri Tip Aydınlatma Sistemleri”ne yönelik olarak yürütülen araştırma çalışmaları kapsamında; “LED” teknolojisi uygulamaları üzerinde yoğunlaşılmış bu alanda özgün cihaz tasarımları gerçekleştirilmiştir. Optik, mekanik ve elektronik tasarım ve test konularında gerçekleştirilen özgün tasarımlarla 2 adet Patent başvurusu yapılmış ve 2 adet Endüstriyel Tasarım Tescil Belgesi alınmıştır.


Özel amaçlı test düzeneği tasarım ve doğrulama faaliyetleri kapsamında ise; Mylaser Ltd. Şti. 2011 yılından bu yana ROKETSAN ve ASELSAN gibi Türk Savunma Sanayisi’nin ana yüklenicilerine anahtar teslim çözümler sunmakta olup, bu alanda ROKETSAN tarafından Çözüm Ortağı olarak belirlenmiştir. Gereksinimlerin belirlenmesi aşamasından itibaren tasarım, prototiplendirme, test ve verifikasyon aşamaları dahil olmak üzere her aşamada müşteri ile yakın bir şekilde çalışılarak, farklı alt-monte ve montelerin montaj ve nihai entegrasyon proseslerinde kullanılan 5 farklı elektro-mekanik test düzeneği projesi başarı ile tamamlanmıştır.


Müşterilerinin yüksek beklentilerini en doğru biçimde analiz edip, maliyet-etkin ve güvenilir çözümleri en kısa sürede sunmayı hedef edinmiş firmamız; esnek organizasyon yapısı, dinamizm ve motivasyonu yüksek ekip ruhu ile Bilgi Çağı konseptine uygun teknolojik sistemler geliştirmektedir.

Uçak Aydınlatma Armatürleri (Aircraft Lighting Fixtures)

LED

Infrared Aydınlatıcı

Seyyar Aydınlatıcı

Şelter Projektör

Silahüstü Hedef Noktalayıcı

İnce Şelter Tavan Lambası

Onarım Kiti Lambası

Arama Lambası

İniş Lambası

Sadece Üye Firmalarımız Yararlanabilir.

Firmaya iletmek istediğiniz taleplerinizi bu formu doldurarak iletebilirsiniz.