METU ELEKTROMEKANİK TIB.CİH.MAK.SAN. VE DIŞ TİC. LTD.ŞTİ.

METU Elektromekanik olarak 1990 yılından bu yana endüstriyel yıkama makinaları ve yüzey işlem tesisleri üretmektedir. Yüksek know-how, 30 yıllık tecrübe ve uzman kadrosuyla en basit standart makinalardan, üretim hattına entegre terzi usulü kompleks tesislere kadar tüm ihtiyaçlara cevap verebilir nitelikte tasarım, üretim ve anahtar teslim kurulum yapmaktadır.
Uygulamalarda ultrasonik, daldırma, sprey ve türbülanslı yıkama başta olmak üzere ihtiyaca yönelik farklı yıkama teknikleri en ileri teknolojiyle bir araya getirilmektedir. Üretim prosesleri arasında, ısıl işlem öncesi/sonrası, montaj öncesi vb. aşamalarda gereken her çeşit parça yıkama gereksinimleri için uluslarası kabul görmüş standartlarda müşteri ihtiyaçlarına %100 uyumlu endüstriyel yıkama ve yüzey işlem tesisi çözümleri sunulmaktadır.
Uzmanlık alanı olan parça yıkama çözümlerinde Türkiye’de lider konumda olup, Avrupa ve Asya’da öncü firmalar arasında yer almaktadır. Makinaları hem Türkiye’de hem de dünyanın birçok farklı ülkesinde başta Renault, Bosch, Delphi ve Ford olmak üzere özellikle otomotiv ana ve yan sanayi fabrikalarında yıllardan beri büyük memnuniyetle kullanılmaktadır.

Endüstriyel Yıkama Makineleri

Solventli Yıkama Makineleri

Yüzey İşlem Tesisleri

Yüksek Basınçla Çapak Alma

Filtrasyon Sistemleri

Otomasyon Sistemleri

Sadece Üye Firmalarımız Yararlanabilir.

Firmaya iletmek istediğiniz taleplerinizi bu formu doldurarak iletebilirsiniz.