MESAN ELEKTRONİK SAN. TİC. A.Ş.

1991 yılında kurulan MESAN Elektronik Sanayi Ticaret A.Ş, elektronik alanında faaliyet gösteren mühendislik, Ar-Ge ve üretim firmasıdır. Kurulduğu günden beri Türk Silahlı Kuvvetleri, Jandarma Genel Komutanlığı, Emniyet Genel Müdürlüğü ve diğer kamu kurum ve kuruluşları ile birlikte özel sektörde faaliyet gösteren önemli işletmelere kritik sistemler ve cihazlar sağlamaktadır. Yerli üretim, AR-GE ve entegrasyon kabiliyetlerine sahip olan MESAN, aynı zamanda tüm sistemlerinin satış öncesi ve satış sonrası tüm aktivitelerini de yerine getirmektedir.

Kurulduğu günden beri, müşterilerinin ihtiyaçlarını karşılamak için yenilikçi çözümler üretmektedir. Ürünlerimizin güvenilirliği ve kalitesi çözüm ve hizmetlerimizin sürekliliğini sağlamaktadır. Saha Güvenliği ve Trafik Güvenliği sektörlerinde faaliyet gösteren MESAN A.Ş., Savunma Sanayi Başkanlığı, Silahlı Kuvvetler, Jandarma Genel Komutanlığı ve Emniyet Genel Müdürlüğü başta olmak üzere, T.C. Milli Savunma Bakanlığı, Orman Genel Müdürlüğü, AFAD ve Belediyeler gibi bir çok önemli kurum ve işletmeye kesintisiz hizmet vermeye ve yenilikçi yerli ve milli çözümler sunmaya devam etmektedir.

Kuruluşundan bugüne kalite ve müşteri memnuniyetini en üstte tutan MESAN A.Ş.,ISO 9001: 2015, ISO/IEC 27001:2013, ISO 14001: 2015, ISO 10002:2014, OHSAS18001:2007 kalite belgeleri ile TRACE Transparency Kuruluşu tarafından belgelendirilmiş olup NATO Gizli ve Milli Gizli Tesis Güvenlik Belgeleri ve Üretim İzin Belgesi’ne sahiptir.

Mayın Ve Eyp Tespit Sistemleri

Mayından Koruyucu Teçhizat

Askeri Standart Testleri

Dedektör Eğitim Sistemleri

Trafik Güvenliği

Sadece Üye Firmalarımız Yararlanabilir.

Firmaya iletmek istediğiniz taleplerinizi bu formu doldurarak iletebilirsiniz.