MAREN ROBOTICS ELEKTRONIK YAZILIM SANAYI VE TICARET ANONIM SIRKETI

Denize olan tutkumuzu teknoloji deneyimimizle birleştirdiğimiz 2000’li yıllardan bu yana insanız deniz araçları ve deniz teknolojileri alanında çalışmaktayız.

TUBİTAK’ın ve AB’nin AR-GE destekleri ile başladığımız çalışmaların başarıyla tamamlanmasıyla birlikte özsermayemizle devam ettiğrdiğimiz ileri AR-GE ve üretim faaliyetleri ile Türkiye’de savunma ve denizcilik alanında öncü projeleri hayata geçirdik.

Türk Silahlı Kuvvetleri’nin envanterine girmiş olan insansız deniz araçlarımız, yüzde %70’in üzerinde yerlilik oranına sahiptir. Yuriçi ve yurtdışında bir çok askeri operasyonda kendini kanıtlamış deniz robotlarımız aynı zamanda özel işletmelerin ve diğer kurumların deniz alanında çalışmalarına önemli katkılar sağlamaktadır.

Kurulduğu günden itibaren denizcilik alanında öncü ve yenlikçi bir çok projeye imza atan ekibimiz, sektördeki gelişmeleri ve pazardaki yeni talepleri yakından takip etmektedir. Yüksek motivasyonlu ve yenilikçi teknik ekibimizle ODTÜ Teknokent yerleşkesinde AR-GE faaliyetlerimizi sürdürürken, Antalya yerleşkemiz de ise deniz testleri, cihaz eğitimleri ve kullanıcı demolarını gerçekleştirmekteyiz.

Denizin sonsuzluğundan ilham alırken, robotlarımızın gelecekte dünya denizlerinde maviliklere karışacağına inancımız sonsuz.

Arama Kurtarma (SAR) Platformları (Search and Rescue (SAR) Platforms)

Denizaltı Platformları (Undersea Platforms)

İnsansız Kara, Deniz ve Hava Araçları (Unmanned Land / Sea / Air Vehicles)

Su Üstü Harp Platformları (Naval Combat Sea Surface Platforms)

Su Üstü Lojistik ve Destek Platformları (Logistic and Support Sea Surface Platforms)

Emniyet Sistemleri (Safety Systems)

İnsansız sualtı aracı (miniROV)

İnsansız Cankurtaran Aracı

Dalgıç Sualtı İntikal Aracı

Sadece Üye Firmalarımız Yararlanabilir.

Firmaya iletmek istediğiniz taleplerinizi bu formu doldurarak iletebilirsiniz.