MAKEL MEKANİK MÜHENDİSLİK A.Ş.

Türkiye’de Taşıma Sandığı ve Teknik Paketleme çözümlerini, ilk olarak mühendislik birikimiyle yaygınlaştırdığımız ve bu alanda 23 yıllık tecrübeye sahip bir firma olarak, tamamen yerli sermaye, yerli tasarım ve yerli üretim olan, yeni nesil Koraltay ve Suprobox ürünleri, Her türlü ihtiyaca cevap verebilecek, Koraltay ve Suprobox Taşıma Sandıklarımız, 194 farklı ürün modeli, Rack tipi Taşıma Sandıkların da, 24 farklı ürün modeli olarak, Toplam 218 sandık model ile, Avrupa’nın en geniş ürün gamına sahip firmaların arasındayız. Her tür ekipmana özel olarak geliştirebildiğimiz, CAD/CAM destekli tasarım hizmeti ile bilgisayar kontrollü makinelerde kesilmiş, özel sünger çözümleri de üretmekteyiz.

        Koraltay ve Suprobox Taşıma Sandıkları, en ağır doğa ve kullanım koşullarına dayanıklı olacak şekilde tasarlanmıştır. Darbelere ve Ultraviyole dayanımlı özel Polimer hammaddesi, yekpare olarak kalıpta üretilir ve ezilmeye, düşmeye, aşırı düşük/soğuk sıcaklıklara, titreşime dayanıklıdır. Silikon contası ve paslanmaz kilitleriyle, su geçirmeyen Koraltay ve Suprobox Taşıma Sandıkları nem, tuz, kum ve toza karşı dayanıklı olmanın yanı sıra dünyanın her yerinde yüksek irtifalarda ve en zorlu iklim koşullarında mükemmel performans sağlar. Türkiye koşullarını ve kullanım alışkanlıklarını göz önüne alarak, rakiplerden daha büyük kilit ve tekerlekler seçilmiştir. Aynı zamanda paslanmaya, küflenmeye ve kimyasallara dayanıklılığıyla uzun ömürlüdür. İçine konan ürünleri de yıllarca korumaya devam eder. Multibrix sistemi Koraltay ve Suprobox Taşıma Sandıklarına özgü olup, müşterilere yeni taşıma ve istifleme yöntemleri sunmaktadır. Kavraması kolay, dayanıklı plastik veya paslanmaz çelikten kulplar, taşınma sırasında engel olmayacak şekilde girintilere yerleştirilmiştir. Yaylı kulplar, istendiğinde 90 derece açılarak, rahat bir tutuş sağlar ve bırakıldığında ise kapalı haline dönerek minimum yer kaplar. Bazı modellerde manevra kabiliyeti ve kolay taşıma açısından sandığın kısa kenarlarında iki köşe tekerleği bulunmaktadır. 76 mm çapındaki köşe tekerleri, çanta kulptan tutarak bir tarafı kaldırıldığında devreye girer ve düz zeminlerde taşıma konforu sağlar. Köşe tekerlekleri istiflemeye engel olmayacak şekilde gömülü tasarlanmıştır.

        Türkiye’ye taşıma sandığı çözümlerini ilk olarak getiren, %100 yerli bir üretici olarak, bünyemizde geliştirdiğimiz Koraltay ve Suprobox sandıklarının, arkasında yer alan uzman tasarımcı ve mühendisler, yetkin üretim kadrosu ve satış sonrası servis birimimizle, kullanıcısına, her yönüyle tam bir çözüm sunarak, Koraltay ve Suprobox Taşıma Sandıklarını, Türk savunma ve dünya savunma sanayisine sunmaktan gurur duyuyoruz.

Taşıma Sandıkları

Taşıma Çantaları

Sadece Üye Firmalarımız Yararlanabilir.

Firmaya iletmek istediğiniz taleplerinizi bu formu doldurarak iletebilirsiniz.