KÖŞKERLER ÇELİK HALAT VE MAKİNE SAN. VE TİC. A.Ş

1979 yılında, ihracat ve ithalat yaparak ticari hayatına başlayan Köşkerler, 1989 yılından itibaren Köşkerler Çelik Halat markası ile “Çelik Halat ve Tel” üretimine başlayarak ticari başarısını sanayiye taşımıştır. Sürekli güncel kalarak, dünyamızın değişen ve gelişen rekabet koşullarında müşterilerinin taleplerini en uygun, en kaliteli ve mümkün olan en kısa sürede karşılamanın gayreti içerisinde olmuştur. Esnekliğini, dinamizmini ve kalitesini arttırmak, sürdürülebilir kılmak için teknik kadrolarını, makine parkurunu, IT sistemlerini ve “Kalite Yönetim Sistemlerini” sürekli güncelleyerek geliştiren ve ürün çeşitliliğini arttırmaktadır.

Artan rekabet koşulları ve değişen ihtiyaçlar doğrultusunda, müşterilerinin ürün ve kalite beklentilerini daha iyi ve hızlı karşılayabilmek amacıyla 2016 yılında Galvanizli ve Siyah Tel Patentleme Hattını kurarak gücüne güç katan Köşkerler, böylece, filmaşin olarak girişinden, son ürün haline gelene kadar entegre tesislerinde, kendi kalite kontrol biriminin titiz denetimi altında üretim yapmaya başlamış bulunmaktadır. Ürettiği her halat ve tel  ile ithalatı ikâme eden, yaptığı her ihracat ile ülkemize döviz girdisi sağlayan Köşkerler Çelik Halat katma değer oluşturmaya devam etmektedir.

Köşkerler Çelik Halat, tüm ürünlerini ISO 9001, CE, EN 12385, EN 10244, EN 10270-1, EN 10204, TSE ve DIN kalite standartlarında üretmeyi başarmanın ve bazı özel ürünlerde ise Türkiye’deki tek sertifikalı üretici olmanın haklı gururunu yaşamaktadır. Bulunduğu noktayı başlangıç olarak gören Köşkerler Çelik Halat, Fabrika , üretim, ERP ve kalite yatırımlarına devam etmektedir. Halen Dilovası İmes OSB içerisinde yer alan 16000m2’si kapalı olmak üzere 24000m2’lik tesislerinde 150 kişilik kadrosu ile üretimine ve gelişimine devam etmektedir.

Çelik Halatlar

Asansör Halatları

Sadece Üye Firmalarımız Yararlanabilir.

Firmaya iletmek istediğiniz taleplerinizi bu formu doldurarak iletebilirsiniz.