KOLT MÜHENDİSLİK A.Ş

Zengin standart ürün yelpazemizi mükemmeliyetçilikle birleştiren hızlı özel tasarım kabiliyetimiz ve geniş hizmet çözümlerimiz müşterilerimize benzersiz ve zengin bir süreç sunmamıza yardımcı olmaktadır.

Zorlu uygulamalar için tasarladığımız güç sistemleri ve yılların getirdiği uzmanlığımız, müşteri memnuniyeti garantili bu sürecin temelini oluşturmaktadır.

Tasarım

KOLT olarak, kapsamlı devre kütüphanemizden, üstün ürün özelliklerimizden ve mekanik uygulamalarımızın kalitesi ile gurur duyuyoruz. Konu uzmanı mühendislik ekibimiz, hızlı tasarım ve prototipleme yeteneğimiz ile müşterilerimizin isteklerinin her zaman bir adım önündeyiz.

Test 

İş sürecimizin bir parçası olarak, KOLT’un mutfağından çıkan her cihazı test ediyoruz. Aynı kaliteyi ve standartı korumak için cihaza özgü testleri düzenli olarak yapmaktayız. Doğrulama, Performans ve Çevresel testler için son teknoloji ve çağının ilerisinde test ekipmanları kullanıyoruz.

Üretim

Çevre dostu, verimli ve kaliteli üretim için detaycı bakış açımız ürünlerin üretilmesinden, teslim edilişine kadar olan sürecin en önemli parçasıdır. Şirket içi üretim tesisimiz ve deneyimli ekibimiz, ürünlere ilişkin etik ve politika kurallarımızı yerine getirmek için yüksek standartlarla çalışmaktadır.

Otomasyon & Seri Üretim

2019 yılının 3. çeyreğinde KOLT, seri üretim taleplerini karşılamak için otomatik üretim hattı, otomatik lehimleme istasyonları ve CNC Tezgahları yatırımlarını sonuçlandırmıştır.

Özel Yapım Ürünler

Askeri uygulamaların zorlu şartlarını gerçeğe dönüştürmek kolay bir iş olmamakla beraber, yenilikçi tasarım ekibimiz ve onların özel çözüm deneyimi göreve hazır!

Özel yapım ürününüzü gerçek hayata döndürmenin ilk adımı olarak, müşterilerimize Destek sayfamızın “Teklif Talebi” bölümünü doldurmalarını öneriyoruz. Daha sonra, diğer ürün detayları için iletişime geçecek olan KOLT müşteri temsilcisi, sizinle birlikte gelecekte oluşabilecek proje detayları hakkında bir görüşme gerçekleştirecektir.

Alternatif olarak, müşterilerimizi Ankara’da bulunan Ar&Ge merkezimize gelip tasarım ekibimizle birebir görüşmeye davet ediyoruz!

AC/DC Güç Kaynakları

VPX Güç Kaynakları

DC/DC Güç Dönüştürücüleri

DC Kesintisiz Güç Kaynağı Sistemleri

Sadece Üye Firmalarımız Yararlanabilir.

Firmaya iletmek istediğiniz taleplerinizi bu formu doldurarak iletebilirsiniz.