KGM AĞIR MAKİNA SAN. VE TİC. A.Ş.

Şirketimiz 1968 senesinde İstanbul’da kurulmuştur. Kurulduğu günden bugüne kadar işletmelerdeki malzeme hareketleri ile ilgili olarak bantlı konveyörler, zincirli konveyörler , helezonlar , Z-konveyörler , pan konveyörler , elevatörler ve tesislerde ihtiyaç duyulan özel makinelerin projelendirilmesi imali ve montajı konuları üzerinde anahtar teslimi sistem veya yedek parça bazında hizmet vermektedir.

KGM Ağır Makine Sanayi ve Ticaret A.Ş. 1978 senesinden beri şu anda bulunduğu tesislerinde üretim yapmaktadır.  Firmamız makine parkına her sene yeni makineler katmayı, teknolojiyi takip etmeyi ve kaliteli üretim yapmayı ilke edinmiştir. Uluslararası kabul görmüş standartlarda hizmet vermekte olup, müşteri odaklı, dürüst ve güveni ön plana çıkaran bir anlayışı benimsemiştir.

Ülkemize ve milletimize faydalı olmaktan gurur duymaktayız. Firmamız yurt genelinde ve dünyanın çeşitli ülkelerinde birçok projede yer almıştır. Daha iyiye ulaşmak için tüm gayretimizle çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Ülke ekonomimize faydalı olmayı kurulduğumuz günden itibaren kutsal görev olarak bildik. Elliyi aşkın personelimiz bir bütün olmanın ve sadece sorunları çözerek yükselebileceğimizin bilincindedir.

KGM markası Türk Endüstrisinin birçok kolunda tanınmışlığının yanı sıra Türk Patent Enstitüsü Başkanlığı’nca tescil edilmiş bir markadır. Ürün yelpazesinde yer alan rulodan tambura, ağır tip zincirlerden her tür yedeğe, tüm ürünler ilgili DIN, EN, ISO ve TSE Standartlarına uygun imal edilmekte ve bünyemizde yer alan laboratuvarda kontrol edilmektedir.

KGM Ağır Makine Sanayi ve Ticaret A.Ş. kırk yıla yakın tecrübesi, imkanları ve konusuna hakim personeliyle her zaman hizmetinizdedir.

Konveyör

Elevatör

Sadece Üye Firmalarımız Yararlanabilir.

Firmaya iletmek istediğiniz taleplerinizi bu formu doldurarak iletebilirsiniz.