KALIPSAN SAVUNMA HAVACILIK METAL KALIP SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

Kalıpsan Savunma Havacılık Metal Kalıp Sanayi ve TİC.LTD. ŞTİ. meslek hayatına 1984 yılında sac metal kalıpçılığı ve eksantrik pres baskı işleri ile başlamıştır. 40 yıla yakın mesleki tecrübesi ile değişen teknolojiyi takip ederek, elektrik, enerji, otomotiv, beyaz eşya ve savunma sanayine hizmet vermektedir.

Her geçen gün kendi yatırımları ile değişen ve gelişen teknolojiye ayak uydurma gayreti içerisinde olan Kalıpsan Savunma Havacılık, kalite anlayışı ve müşteri memnuniyetini ön planda tutarak çalışmalarına devam etmektedir.

Kalite anlayışını sürekli yenileyen ve geliştiren Kalıpsan Savunma Havacılık, uzun bir süre önce edindiği ISO 9001:2008 kalite yönetim sistemini, sürekli iyileştirerek kurumsal bir yapı oluşturma planını istikrarlı bir şekilde, tüm teknolojik imkânlarını kullanarak uygulamaya devam etmektedir. Firmamızın çevresel etkilerini azaltmak amacı ile bünyesinde bulunan ISO: 14001 Çevre Yönetim Sistemi standartlarına uygun, çevreye duyarlı üretim yapmak konusunda da faaliyetlerine devam etmektedir.

Kalıpsan Savunma Havacılık 150 adet personeli ile 14000 m² alan üzerine kurulu 6000 m² kapalı alana sahip fabrika alanında ilgili çalışmalarına hız kesmeden devam etmektedir.

Kalıpsan Savunma Havacılık; sac metal kalıpçılığı, eksantrik ve hidrolik pres baskı işleri, robotik kaynak, CNC freze, CNC torna ve kayar otomat destekli talaşlı seri üretim yapabilme kabiliyetlerini, CMM destekli kalite birimi ile ISO 9001:2008 standartlarına uygun olacak şekilde sürekli kontrol altında tutarak kapasitesini artırma vizyonu ile çalışmalarını sürdürmektedir.

Mekanik Tasarım (Mechanical Designs)

Elde Taşınabilen Silah Sistemleri (Gun Systems - Hand Held)

Silah Sistemleri -Elektromanyetik Fırlatma (Gun Systems - Electromagnetic Launch)

Makineli Tabancalı Veya Makine Parçaları,30 Mm. Ve Aşağıda (Machine Guns or Machine Gun Parts, 30 mm. and Below)

Tüfekler Veya Tüfek Parçaları, 30 Mm. Ve Aşağıda (Rifles or Rifle Parts, 30 mm. and Below)

Askeri Uçak Ekipman ve Silahlanması (Military Aircraft Equipment and Armament)

Uçak Gövde ve Kanat Takımları ve Parçaları (Aircraft Body and Wing Assemblies and Parts)

Uçak İniş Takımları ve Frenleri (Aircraft Landing Assemblies and Brakes)

Uçak Parça ve Ekipmanları (Aircraft Parts and Equipments)

Uçak Silahları, Silahlar Hariç (Aircraft Armament, Except Guns)

Kalıp İmalatı

Talaşlı İmalatı

Sac Metal Şekillendirme

Soğuk Şekillderime

Sadece Üye Firmalarımız Yararlanabilir.

Firmaya iletmek istediğiniz taleplerinizi bu formu doldurarak iletebilirsiniz.