KABSAN ELEKTRONİK LTD.ŞTİ.

Kabsan Elektronik adıyla yaklaşık 26 yıl önce,1993 yılında ANKARA’da kuruluşumuzu gerçekleştirdik ve toplam 3000 m2’lik kapalı alanlarımızda faaliyetlerimizi kurumsal değerlerimize bağlı kalarak sürdürüyoruz.

Kuruluş amaçlarımızdan biri olan; öncelikle savunma sanayisinin ihtiyaçlarını gözeterek yürüttüğümüz ve kablaj üretimi ile başlayan üretim faaliyetlerimizi bugün; tasarım, üretim ve montaj tesislerimizde; askeri standartlarla uyumlu, elektronik alanındaki teknolojik yeniliklerle gelişkin bir perspektifte çeşitlendirmeye devam ediyoruz. Kadromuzu öncelikle; alanında donanımlı, kurumsal değerlerimizin bilinciyle ve titizlikle çalışan, hem savunma hem de elektronik sanayi alanında sektöre değer katan bireylerle geliştirmeye devam ediyoruz.

Bir diğer yandan;ASELSAN’ın stratejik ortağıyız ve ülkemizin savunma sanayisinin gelişimine katkı sağlayan dev firmalar için kablaj, elektromekanik üretimi ve tasarımı konularında destek vermeye devam ediyoruz. Bu çerçevede oluşturduğumuz; kendi alanlarında uzman mühendis, tekniker ve teknisyenlerden oluşan yaklaşık 200 kişilik profesyonel bir kadroyla, savunma sanayisinin ihtiyaçlarını karşılamaktan büyük kıvanç duyuyoruz.

Kabsan Elektronik Olarak Biz;

Günün teknoloji standartlarıyla uyumlu makine/ekipman parkına, 

ISO9001:2015 ve AS9100 REV D’ye göre hazırlanmış kalite yönetim sistemi, tesis güvenlik belgesine,

Yan sanayi olmanın gereklerini yerine getirmenin bilincine,

Faaliyetlerimizi ciddiyetle yürüten bir yönetim anlayışı ile birlikte,ana sanayiye hizmet ve desteklerimizi sürdürme azmi ve gayretine sahibiz…

Açık Kapalı Kablolama Üretimi ve Montajı

Elektrostatik Deşarj (ESD)- Elektromekanik Üretimi ve Montajı

Mekanik Montaj ve Üretim

Markalama

Testler ve Kalite Kontrol

Sadece Üye Firmalarımız Yararlanabilir.

Firmaya iletmek istediğiniz taleplerinizi bu formu doldurarak iletebilirsiniz.