INSPECCO BELGELENDİRME VE GÖZETİM HİZMETLERİ A.Ş


İstanbul’da kurulan INSPECCO BELGELENDİRME ve GÖZETİM HİZMETLERİ A.Ş.  Türk Akreditasyon Kurumu (TÜRKAK) tarafından TS EN ISO/IEC 17020 A Tipi Muayene, TS EN ISO/IEC 17021 Yönetim Sistemleri konularında akredite edilmiştir.


INSPECCO konusunda uzmanlaşmış, tecrübeli 100’ü aşkın personeli ile hem yurtiçi hem de yurtdışı operasyonlarınızda akreditasyon kapsamları dahilinde sizlere katma değer yaratacak hizmetler sunmaya devam ediyor.

CE Belgelendirmeleri ile ilgili taleplerinizde Makine Emniyeti Yönetmeliği ve Basınçlı Kaplar Yönetmeliğinde Onaylanmış Kuruluş,  ‘Notified Body’ olarak 2459 numaralı belge ile INSPECCO siz değerli müşterilerine ürün belgelendirmelerinizde hızlı ve kaliteli  hizmet sunmaktadır.

INSPECCO, 2012 yılından bu yana Avrupa’da; Almanya – Hollanda –Fransa –İspanya- İtalya- Polonya, Asya’da; Çin – Endonezya – Singapur ve Taiwan’da gözetim ve belgelendirme hizmetleri ile hızlı kaliteli çözümler üreterek müşterilerinde sürdürülebilir avantajlar yaratmayı hedeflemektedir.

Belgelendirme – Ürün Belgelendirmesi (yani CE İşareti, TSE Belgesi vb.),
Sistem Belgelendirmesi (yani ISO 9001, ISO 14001 vb.)
Personel Belgelendirmesi (yani TS EN 287-1, TS EN ISO 9606- dahil olmak üzere kaynakçı sertifikaları dahil) 1, vb.)
Teftişler ve Denetimler – Alıcılar/tüccarlar, ürün sahipleri, üreticiler, müteahhitler ve sigorta şirketleri için kalite güvence hizmetleri dahil
Eğitim – Denetçiler, müfettişler, üreticiler, vasıflı işçiler, laboratuvarlar ve daha fazlası için eğitim dahil
Test – İş güvenliği ölçümleri, enerji verimliliği ölçümleri, elektrik güvenliği ölçümleri ve karbon ayak izi ölçümleri/hesaplamaları dahil
Hizmet kapsamımızı sürekli olarak genişletiyoruz ve müşterilerimizin ihtiyaçlarına göre özelleştirilmiş hizmetler sunuyoruz. Her zaman müşterilerimizin beklentilerini aşmak, işlerine mümkün olduğunca fayda sağlamak için çalışıyoruz.
Savunma Sanayi Gözetim Hizmetleri, kaynağından muayenenin amacı; Kalite Sistemlerini uygulayan firmaların tedarikçilerini, nitelikleri, seçimleri ve değerlendirmeleri için bir yöntem oluşturmak , sorumlulukları belirlemektir.

Firmanızın üretim ve/veya hizmetinde kullanmak üzere aldığı tüm malzeme ve hizmetleri sağlayan tedarikçilerinin nitelikleri ve performanslarının izlenmeleri, karşılıklı olarak belirleyeceğimiz kriterlerle denetlenmeleri ve tedarikçi raporlarının size sunulmasını kapsar.

​Kaynağında Muayene Hizmet Kapsamı

  1. Kaynağında Muayene (Kart, Kablaj ve Mekanik/Talaşlı imalat)
  2. Hat Kalifikasyon Denetimi ve Onayı
  3. Kart Denetimi
  4. Kablo Takımı Denetimi
  5. Elektro-Mekanik Montaj Denetimi
  6. Mekanik Montaj Denetimi.
  7. Üretim Hattı Denetimleri
  8. Tedarikçi Üretim ve Proses Denetimleri
  9. Sistem ve Süreç Yönetimi

Tedarik ve Sözleşme Süreçleri (Procurement and Contracting Processes)

Ürün Belgelendirme

Sistem Belgelendirme

Personel Belgelendirme

Belge Doğrulama

Periyodik Kontrol

Eğitim

Ölçüm & Test

Sadece Üye Firmalarımız Yararlanabilir.

Firmaya iletmek istediğiniz taleplerinizi bu formu doldurarak iletebilirsiniz.