İLKFER ŞİRKETLER GRUBU İLKFER DENİZCİLİK SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.

İLKFER GRUP, dünya çapında denizcilik firmalarına ve endüstriye her türlü hizmeti vermek için kurulmuş bir şirketler topluluğudur.

VECOM HOLLAND fırmasının, Türkiye temsilcisi olan firmamız, aynı zamanda, UNISERVICE INT. BV. nin kurucu ortağıdır. Şirketimiz ürün ve hizmetlerini, BS EN ISO 9001 (sertifika no: 14690) kalite standartlarına uygun olarak sunmaktadır.

Şirketimiz 1989’den beri denizcilik firmalarına ürün ve servis, havacılık, endüstri ve rafineri sektörlerine temel kimyasal maddeler, bakım ve koruma ürünleri, yedek parçaları, test kitleri ve deneyimini sunmaktadır.

Hem Vecom B.V. hem de UNISERVICE GROUP ile olan ortaklığımız Türk Denizciliğine hizmet için büyük esneklik ve ucuzluk getirmektedir

Şirketimiz bünyesinde 2007 yılında kurulan UNIKAL KALİBRASYON ve DANIŞMANLIK şirketi, BW TECHNOLOGIES by Honeywell‘in Türkiye Denizcilik sektörü temsilcisidir. Bu nedenle her model gaz ölçüm cihazlarının kalibrasyonu ve sertifikalandırılması, ayrıca UTI cihazlarının kalibrasyonu ve sertifikalandırılması yapmaktadır. Bu şekilde sektördeki en önemli ihtiyaçlardan biri de UNIKAL ın bu hizmeti sayesinde ortadan kaldırılmıştır..”.

İLKFER GRUP, VISWA laboratuvarlarının Türkiye temsilcisi olarak her türlü yağ ve yakıt numunelerinin analizini, yorumlanmasını ve bazı özel durumlarda danışmanlık hizmetinin en hızlı, güvenilir ve kaliteli şekilde verilmesini sağlamaktadır. Dunyanın sayılı yakıt uzmanları ile birlikte yakıt sorunları ile ilgili bütün problemlere cevap bulabilmekteyiz. Bu sayede Armatörlerimiz her türlü yakıt problemlerinde bize danışabilmektedirler. VISWA’ nın, Dünya denizciliğine en büyük hizmetlerinde biri olan, Akıllı gemi/VEEMS sistemi ve bununla ilgili  2017 yılı sonunda hizmete girecek olan MRV sistemi, VISWA LAB tarafından sizlerin hizmetine sunulmuştur.

İLKFER GRUP ailesine yeni katılan firmalarımız UNIMARIN Gemi Teknolojileri INMARSAT uydu haberleşme sistemleri ve VSAT haberleşme sistemlerindeki hizmetleriyle, müşterilerimize alternatif çözümler sunmaktadır.

Yedek parça olarak da sizlere, UNIMARITIME LTD firmamız ile sizlere hizmet vermekteyiz. Tecrübeli kadromuzla sizlere yardımcı oluyoruz. Dünyanın neresinde olursanız olun, geniş servis ağımızla, ihtiyaçlarınıza karşılık verebiliyoruz.

İLKFER GRUP olarak ayrıca, UNISOFTWARE gemi yönetim yazılımı ile hizmetlerimize devam ediyoruz. Yıllarca süren deniz tecrübesi ile yazılan bu yazılım, Denizcilik sektörünün tüm ihtiyaçlarını karşılamakta ve gemilerin kontrolünde gerek kara, gerek deniz personeline yardımcı olmaktadır.

Kimyasal Ürünler

Kalibrasyon Hizmetleri ve Ölçüm Cihazları

Akaryakıt Analiz Hizmetleri

Yedek Parça Hizmetleri

Sadece Üye Firmalarımız Yararlanabilir.

Firmaya iletmek istediğiniz taleplerinizi bu formu doldurarak iletebilirsiniz.