İ-MAK REDÜKTÖR VARYATÖR SAN. TİC. A.Ş.

1973 yılında kurulan İ-Mak Redüktör A.Ş. tam 43 yıldır Türk Sanayisine hizmet vermektedir. Küçük bir atölye olarak kurulmuş ve 1996 ‘dan beri  16.000 m2 alan üzerine kurulu modern üretim tesislerinde faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz.

Müşterim memnuniyeti odaklı kalite anlayışı ile hizmet veren sürekli gelişen bir organizasyon olmayı başarmış bir firmayız. Küçük, Orta ve büyük ölçekli firmalardan uluslararası firmalara kadar geniş bir yelpazeden yeni teknoloji ile her zaman kaliteli ürün ve hizmet sunmaya devam etmekteyiz.

İ-Mak Redüktör, mekanik güç aktarım ürünleri grubuna giren endüstriyel tip Dişli kutuları, daha bilindk adıyla Redüktör üretmektedir. Makine piyasasında en çok kullanılan mono blok gövde helis Dişlili alın milli redüktörler, helis dişlili parallel milli redüktörer, konik dişlili redüktörler, döküm gövde sonsuz vidali redüktörler ve helis dişlili sonsuz vidalı redüktörlerin yanı sırael evatör uygulamaları için dizayn edilmiş şaft montajlı tork kollu redüktörler, ağır hizmet tipi redüktörler ve ekstrüder uygulamaları için tasarlanmış çeşitli redüktörler ürün gamımızda yer almaktadır. Ürün çeşitliliği açısından ülkemizin önde gelen Redüktör imalatçıları arasındayız.13 seri üretim, 6 sektöre özel uygulama olmak üzere toplam 19 farklı ürün ağacına sahibiz. Ürünlerimizdek ullanılan malzemelerin büyük bir kısmını kendi bünyemizde en gelişmiş imalat ve test teknolojilerini kullanarak üretmekteyiz.

İmalat Süreci Simülasyonu (Manufacturing Process Simulation)

Maliyet Mühendisliği (Cost Engineering)

Proje Yönetimi ve Takibi (Project Management and Control)

Redüktörler

Asenkron Motorlar

Sadece Üye Firmalarımız Yararlanabilir.

Firmaya iletmek istediğiniz taleplerinizi bu formu doldurarak iletebilirsiniz.