HİDROAN ANKARA HİDROLİK MAKİNA SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

HİDROAN, 1998 yılında Ankara'da kurulmuş olup faaliyetlerine 200 m² lik bir alanda başlamıştır. Ülke sanayisinin ihtiyaçları doğrultusunda öncelikli olarak mühendislik hizmetleri sunan firmamız, gelişen teknolojiye paralel olarak sürekli kendini yenilemiş, bugün 138 çalışanı, 3 şubesi ve tali bayilikleri ile sektöründe yoluna emin adımlarla devam etmektedir.


Şirket Profili

HİDROAN, endüstriyel hidrolik ve mobil hidrolik alanında faaliyet gösteren firmalara projelendirme, satış ve satış sonrası destek hizmeti vermektedir.

Mart 2011 tarihi itibariyle sektörün hizmetine sunulan fabrikamız, 8000 m² alan üzerine kurulmuş olup, imalata yönelik kapalı alanı 5100 m²'dir. Fabrikamızda yaklaşık 100 personel istihdam edilmekte ve ağırlıklı olarak hidrolik silindir - hidrolik güç ünitesi ve hidrolik kontrol bloğu imalatı yapılmaktadır.

Projelere yönelik çalışmalar kapsamında teşkil edilen proje ofisimizde, konusunda uzman tecrübeli mühendislerimiz tarafından proje çalışmaları yapılmakta ve her türlü mühendislik hizmeti verilmektedir. Ayrıca firmamız globalleşen dünya şartlarında müşterilerinin daima bir adım önde olabilmesi için mühendislik hizmetlerinin yanı sıra, AR-GE desteği de vermektedir.

HİDROAN, sektör içinde dünya genelinde kabul görmüş, alanında lider 43 firmanın temsilciliğini yapmaktadır.

HİDROAN, hizmet ağını yurt içinde olduğu gibi yurt dışında da genişletmiş ve 15 ülkeye ihracat yapan bir kuruluş halini almıştır. Bu yolda hızlı ve emin adımlarla ilerleyen firmamız, yurtdışı müşteri portföyüne her geçen gün yenilerini eklemektedir.

ÜRETİM

Üretim kadromuz, oluşan müşteri taleplerini, kalite standartlarına uygun olarak mümkün olan en kısa termin süresi içerisinde üretmeyi amaç edinmiştir.

SATIŞ

Hidrolik ekipmanların satışı konusunda tecrübeli kadromuz ile siz müşterilerimizi ürünlerimiz hakkında en doğru şekilde bilgilendiriyor ve al­ternatif çözümler sunabiliyoruz.

MÜHENDİSLİK VE DANIŞMANLIK

HİDROAN, alanında uzman, dinamik ve güvenilir mühendis kadrosu ile siz değerli müşterilerimize mühendislik ve danışmanlık hizmeti sunmaktadır. Hidroan mühendisleri tarafından hazırlanan projelerde temel ilke, müşteri isteğini doğru analiz edip kaliteyi göz ardı etmeden ihtiyacı karşılayan doğru ve ekonomik çözümler üretmektir.

Bağlantı, Kablo ve Kablaj Teknolojileri (Connectors, Cable and Cabling Technologies)

Patlayıcı Tespit Teknikleri (Explosives Detection Techniques)

İnsansız Kara, Deniz ve Hava Araçları (Unmanned Land / Sea / Air Vehicles)

Uzay Aracı Fırlatma Sistemleri (Space Launchers)

Operasyonel Sistemlerdeki Robotik ve Otomatik Sistemler (Robotics and Automated systems in Operational Systems)

Bilgi Tabanlı Mühendislik (Knowledge-based Engineering)

Proje Yönetimi ve Takibi (Project Management and Control)

Yalın Üretim (Lean Manufacturing)

5 Eksenli CNC Makine (5 Axis CNC Machine)

Borverk Makinesi (Borverk Machine)

C Eksen Torna (C Axis Lathe)

Elektrik/Elektronik Tasarım (Electrical/Electronic Designs)

Mekanik Tasarım (Mechanical Designs)

Mekatronik Tasarım (Mechatronic Designs)

Hidrolik Vinçler (Hydraulic Cranes)

Hidrolik

Pnömatik

Araç Üstü Ekipmanlar

Sadece Üye Firmalarımız Yararlanabilir.

Firmaya iletmek istediğiniz taleplerinizi bu formu doldurarak iletebilirsiniz.