HELİKOPTER PLATFORM SERTİFİKASYON MÜH. HİZ. SAN. VE TİC. A.Ş

Şirketimizin kuruluş misyonu helikopter platformu (heliport, helidek) gibi çalışma alanlarını en üst seviyede hazırlamak hazırlatmaktır. İş güvenliği ve oluşum tamamlandıktan sonraki faaliyetlerin aksaksız ve oluşabilecek kaza kırım gibi olumsuz şartları en hasarsız güvenli hale getirmektir. Büyük bir hızla gelişen dünyamızın, ülkelerin teknolojik değişimlerini takipçisi olarak, biz inspektorler ve danışmanların görevi standartları uluslararası platformlarda takip etmek ve uygulamaktır. Sorumluluğumuzun bilincinde eğitim ve tecrübeye kıymet vererek ekip ve ekipmanlarımızın yüksek kalitede olmasına çaba gösterdik göstermeye de devam edeceğiz. Bizim için her şeyden kıymetli olan güzel ülkemizin en iyisine layık olduğu bilinci ile çalışmalarımızı devam ettirmekteyiz. Sertifikasyon inspektörlerimiz ve danışmanlarımız Türk Loydu (TL), Lord Register (LR), Bureau Veritas (BV), NATO, Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü (SHGM) helikopter platformu ve havacılık donanımları standartlarını uygular. Sertifiye edilmiş olan platformun hangi usullere göre çalışacağını, platform kullanıcı personele anlatmak, sertifikasyon sonucu oluşan bilgilerin tamamını Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü’ne bildirmektir.

Helikopter platformu ile ilgili bilgi ve deneyimlerimizi, kişi ve kurumlara aktarmak, elde ettiğimiz tecrübelerimizi sahada kullanabilmek ve en mükemmele ulaştırabilmektir. İnşa ve yapım aşamasında dünya çapında standartları şartnamenin vazgeçilmez maddeleri olarak değerlendirmeye katmak. Danışmanlık yapılacak alanlarda firma çalışanlarına en doğru bilgiyi vermek, yapılan işin günümüzde ve gelecekte takipçisi olmaktır.

Heliplat faaliyet alanı askeri platformlar (kara-deniz), yat, kuru yük, tanker, petrol platformu, acil iniş liman platformları, bina üstü, bahçesi, helikopter ambulans, helikopter taksi vb. bulunan Helidek ve Heliportlar için platform ve hangar ihtiyacını tüm sistem, cihaz, materyal ve malzeme ile tam ve eksiksiz anahtar teslimi yapabilmektir.

Havacılık Ekipman Ve Malzemeleri (Aeronautical Equipment and Supplies)

Savaş Alanı Mühendisliği (Battlefield Engineering)

Kaza kırım malzemeleri ve güverte personeli özel giyecekler

Yangın ekipmanları ve özel yangın elbiseleri

İzoleli helikopter topraklama donanımı

Yakıt ve servis sistemi donanımı

Batarya Şarj Donanımı

Görsel İniş Destek Sistemi (Aydınlatma)

Servis sistemi (helikopter start-yakıt-nitrojen-tatlı su)

Güverte malzemeleri (Mapa-Puntel-Puntelağ-şase bağlantıları)

Platform Boyası

Haberleşme Ekipmanı

HANGAR (İç donanım ve kapağı)

Sadece Üye Firmalarımız Yararlanabilir.

Firmaya iletmek istediğiniz taleplerinizi bu formu doldurarak iletebilirsiniz.