HASSAS MÜHENDİSLİK SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.

Firmamız , Milli Savunma, Havacılık ve Uzay Sanayilerimizin gelişmesine katkıda bulunmak amacı ile Mart 2015’de kurulan SAHA İstanbul Savunma, Havacılık ve Uzay Kümelenmesi Derneğinin yapılanmasında “Kurucu Üye” olarak yer almış olmaktan gurur duymaktadır.

ÜRETİMLE GEÇEN 45 YIL…

HASSAS Mühendislik, metal işleme sektöründe kullanılan her türlü kesici takımın üretilmesi ve doğru formda yeniden bilenmesi için kullanılan, Takım Bileme Tezgahlarının tasarım ve üretiminde uzmanlaşmış nadir “Yerli Üretici” firmalarımızdan biridir.

Bu tecrübe ve birikimlerimiz bizi zaman içerisinde, endüstrimizin farklı dallarında ihtiyaç duyulan Otomasyon Sistemlerinin tasarım ve üretiminde de yetkin hale getirmiştir.

Müşteri odaklı çalışma sistemimiz ile, firma ihtiyaçları doğrultusunda çözümler sunmaktayız. Üretim metotlarımız ve ürünlerimizde kullanılan hassas parçalar, imalat alanındaki 45 yıla yakın tecrübemizin bir neticesidir.

Bir imalatçı firma olarak müşteri memnuniyetinin, daha büyük başarılara imza atmada asıl etken olduğuna ve firma başarısının, müşterilerimizin başarısından geçtiğine inanıyor ve bunu temin etmek için takım çalışması içinde, ileriye dönük AR-GE çalışmalarına çok önem veriyoruz.

Müşterilerimizin ihtiyaç duydukları servis, eğitim ve her türlü destek alanlarında onların yanında olarak memnuniyetlerini kazanmak, firmamızın ana felsefesidir. Kurulduğumuz günden bu güne temel amacımız, daima kalite için çalışmak ve müşterilerimizin güvenini kazanmak olmuştur.

Ürünlerimiz, hassasiyet, kalite ve güvenirliğin ön planda olduğu dünya çapındaki binlerce işletmede, yıllardır, memnuniyetle kullanılmakta olup, sahip olduğumuz referanslar da, bu memnuniyetin birer göstergesidir.

Takım Bileme Tezgahları

CNC Takım Bileme Tezgahları

Otomasyon Sistemleri

Plastik Ve Kalıp Sistemleri

ACS Kesici Taşları

Sadece Üye Firmalarımız Yararlanabilir.

Firmaya iletmek istediğiniz taleplerinizi bu formu doldurarak iletebilirsiniz.