HAS-EL TEKNİK MAKİNA SAVUNMA İNŞ. GIDA TURİZM SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.

HAS-EL TEKNİK; ilgili şartname veya teknik resimlere göre muhtelif imalat tezgâhları, test ve ölçüm cihazlarından oluşan üretim, kalite kontrol, montaj, imalat takip ve teslimat firması olarak 1200 m2 kapalı alanda faaliyet göstermektedir. Müşteriye ait mekanik, talaşlı imalat parçalarının kendi bünyesinde veya alt yüklenici firmalarda ürettirilmesi ve üretimin kalite kontrol süreçlerinin yönetilmesi konularında da faaliyet göstermektedir.

1998’te kurulan ve faaliyetlerine başlamış olan firmamız, çalışma alanında ana sektör olarak kuruluş tarihi itibari ile Savunma Sanayii belirlemiş olup, verilen görevlerde en iyi şekilde hizmet vermiş ve 2500 den fazla farklı üründe kalifiye olarak binlerce imalat gerçekleştirmiştir. Firmamız kuruluşundan sonra herhangi bir hizmet değişikliğine gitmemiş olup gelişmekte olan üretim tezgâhları ve kalite kontrol yöntemlerini kullanarak üretimlerine devam etmektedir.

Kaliteli ürün, zamanında teslimat ve uygun fiyat değerlerimize göre, müşteri siparişleri ile HAS-EL TEKNİK sorumluluğu altına giren imalatların üretilmesi veya onaylı yan sanayi firmalar oluşturularak üretmesi, ürettirilmesi, kalite kontrol ve kalite sistem yönetim süreçlerinin takip edilmesi, imal edilen malzemelerin teknik resim veya standartlara göre doğruluğunun ve uygunluğunun teyit edilmesi, bu amaçla müşterinin talep etmiş olduğu testlerin ve ölçümlerin yapılması ve ana sanayi firmalara istenilen kalitede, zamanında ve en uygun fiyat ile teslim edilmesi güçlü yönlerimizdir.

Harp Başlıkları (Warheads)

Füze Sistemleri - Kara Hedeflerine Karşı (Missile Systems - Anti Ground (Land))

Lojistik ve Satın Alma

Mühendislik

CAD Modelleme

CAM Programlama

İlk Ürün Muayenesi

Talaşlı İmalat

Kaynak İşlemleri

Kalite Kontrol

Sadece Üye Firmalarımız Yararlanabilir.

Firmaya iletmek istediğiniz taleplerinizi bu formu doldurarak iletebilirsiniz.