GÖKÇELER SAVUNMA TEKNOLOJİLERİ TİC. SAN.LTD.ŞTİ.

Firmamız geçmişinde (Gökçeler Makina Ltd.Şti.) Sivil Uçak Parçaları, Zırhlı Araç Parçaları yapmakta olup, 2023 yılında Gökçeler Savunma Teknolojileri Tic.San.Ltd.Şti. olarak BörüCASE markası ile üretimini yaptığı Plastik Taşıma Çantalarının satışını gerçekleştirmek üzere kurulmuştur.

Yaptığımız piyasasa analizleri çevçevesinde ve müşterilermizin istek ve yönlendirmeleri ile Askeri Sınıfta olan Plastik Taşıma Çantaları üretimi konusunda AR-GE çalışmalarımız devam etmekte olup 2024 yılına en az 5 farklı model ile girmeyi planlamaktayız.

Ürünlerimizin kalitesi, uygun fiyat politikamız ve devamlı yüksek adet stoklarımız ile Türk Savunma Sanayi firmalarının önde gelenlerinin tamamı ile çalışmakta olup ülkemizde düzenlenen Saha EXPO ve İDEF fuarlarında da yeni ürünlerimiz ile firmamızı temsil etmekteyiz.

Başta ABD olmak üzere, AB üye ülkeleri, İsrail, Afrika Kıtası ülkeleri ve Rusya başlıca yurdışı ihracat yaptığımız ülkelerdir.

Her yıl üretime aldığımız yeni modeller ile sektörümüzün ve ülkemizin dışa olan bağımlılığını azaltmak için çalışmaktayız.


Cihaz Paketleme (Device Packaging)

Plastik Taşıma Çantaları (Hardcase)

Plastik Taşıma Sandıkları

Sadece Üye Firmalarımız Yararlanabilir.

Firmaya iletmek istediğiniz taleplerinizi bu formu doldurarak iletebilirsiniz.