GEPATEK Elektronik ve Savunma San. Tic. A.Ş.

Gepatek A.Ş. herbiri ayrı ayrı 40 yılı aşkın tecrübeye sahip olan Geylani ve Sarhas firmalarının mevcut tecrübelerini aktararak 2019 yılında kurduğu bir girişimdir.

Gepatek bir PCB dizgi firması olarak görünse de, müşterilerine elektronik kart üretiminde nitelikli çözümler sunmaktadır. SMD ve THT dizgi haricinde, malzeme temini, otomatik görsel kontrol, yıkama, konformal kaplama, çalışabilirlik testleri, program yükleme gibi ek hizmetler de vermektedir.

Üretimden sonra "üretime yönelik tasarım" temelinde geribildirimlerle müşterilerimizin Ar-Ge departmanına yardımcı olmaktadır. Bu hizmeti müşterimizin talebi halinde üretimden önce Ar-Ge aşamasında da sağlayabilmektedir.

Kuruluşumuzdan bir yıl sonra tasarım departmanımız da faaliyete geçmiş olup, müşterilerimizin orta ve üst seviyedeki tasarım taleplerini de karşılayabilmekteyiz. Yerlileştirme kapsamında tamamladığımız ve devam eden tasarım projelerimiz bulunmaktadır.

IPC Sınıf I,II ve III seviyesinde üretim yapılmaktadır. Tüm çalışanlarımız ESD ve IPC eğitimleri almıştır. Bu eğitimler periyodik olarak yenilenmektedir.

Firmamızın hizmet verdiği konu ve sektörlerin bazıları aşağıdadır.

- Güç Elektroniği

                Güç Kaynağı

                Regülatör

                Redresör

                Enerji İzleme Cihazları

- Telekomünikasyon

                GSM Wifi TCP/IP Gateway

                RF Pre Amplifier

                RF Divider

- Otomotiv

- Beyaz Eşya

- Küçük Ev Aletleri

- Medikal Cihazlar

- Makine Endüstrisi

- Terazi Kontrol Sistemleri

- Asansör Sistemleri 

Nitelikli PCB dizgi hizmeti ve elektronik tasarım

Sadece Üye Firmalarımız Yararlanabilir.

Firmaya iletmek istediğiniz taleplerinizi bu formu doldurarak iletebilirsiniz.