Esetron Mekatronik Mühendislik ve Danışmanlık Elektronik Makine Bilgisayar Teknoloji Geliştirme Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi

2011 yılında robotik sistemler geliştirmek amacıyla kurulan Esetron firması, hafif sınıf insansız kara araçları (İKA), insansız hava (İHA), yer (UGV), su üstü araçları (USV) için operatör kontrol üniteleri ve elektro-optik sistemler için kontrol istasyonları üretmektedir. Firmamızda ayrıca kara ve su üstü araçları için insansız dönüşüm kitleri bulunmaktadır.

ESETRON, robotik sistemler geliştirmek için çözümler üreten dinamik bir firmadır. Teknolojiyi doğru bir şekilde kullanarak; Savunma Sanayii sektöründe yerli malı ürün geliştirme vizyonu ile hizmet vermekteyiz.

Savunma Sanayii, Otonom Araçlar gibi geleceğe yön veren sektörlerde kullanıcı deneyimi ve kalite faktörlerini en üstte tutarak özgün ürünler tasarlayan ve üreten ESETRON, aynı zamanda sanayi ile de iç içe olan yapısı ile farklı üretim teknolojilerini kullanarak müşteri ihtiyaçlarını en üst düzeyde sağlamayı hedef bilmiştir.

Başlıca yeteneklerimiz arasında Gömülü Sistem Yazılımı ve Tasarımı, Elektronik Kart Tasarımı ve Üretimi, Mekanik Tasarımı ve Üretimi, IOT Teknolojileri ve Sistem Tasarımı yer almaktadır.

Ürünlerimizin tasarımı ve üretimi, alanında uzman mühendislerimiz tarafından gerçekleştirilmektedir. Farklı uzmanlıklara sahip mühendislerimiz ile firma çok yönlülük ve gelişim konularında avantajlı bir konumdadır.

Hem son kullanıcılara hem de savunma sanayii firmalarına benzersiz çözümler sunulmaktadır.

İnsansız Kara, Deniz ve Hava Araçları (Unmanned Land / Sea / Air Vehicles)

Operasyonel Sistemlerdeki Robotik ve Otomatik Sistemler (Robotics and Automated systems in Operational Systems)

Sistem Mühendisliği ve Entegre Sistem Tasarımı (Systems Engineering and Integrated Systems Design)

Giyilebilir Teçhizatlar (Wearables)

Komuta Kontrol Sistemleri (Command & Control)

Uzaktan Görüntüleme Birimleri (Remote Display Units)

Elektrik/Elektronik Tasarım (Electrical/Electronic Designs)

Mekanik Tasarım (Mechanical Designs)

Mekatronik Tasarım (Mechatronic Designs)

Optik Tasarımı (Optical Designs)

İnsansız Kara Araçları

Operatör Kontrol Üniteleri

Elektro-Optik Sistemler

İnsansızlaştırma Kitleri

Sadece Üye Firmalarımız Yararlanabilir.

Firmaya iletmek istediğiniz taleplerinizi bu formu doldurarak iletebilirsiniz.