EMF ELEKTROMANYETİK FREN VE KAV. SİS. LTD. ŞTİ.

2006 yılında üretime başlayan EMF Elektromanyetik Fren ve Kavrama Sistemleri Ltd. Şti. bir yıl içinde ISO9001-ISO14001 ve CE belgelerini alarak hizmet ve ürün kalitesinde çağdaş dünya seviyesine ulaşmış yurtiçi ve yurtdışı pazarda aranan bir marka olmuştur.
Gerekli makine, kalıp ve test cihazı yatırımlarını tamamlayıp ürün etiket değerleri ile performans değerlerinin uygunluğu sağlanmıştır.
Tübitak ve Kosgeb destekli AR-GE çalışmaları sonunda katma değeri daha yüksek Tozlu Fren ve Kavramalar (ABTF-ABTK), Fren-Kavrama grupları (ABG) ve doğal mıknatıslı kavramalar üretim çeşitlerimiz arasında yer almıştır.
1,5 Nm- 3200 Nm tork aralığında Yay baskılı fren (YBF), 7 Nm-1500 Nm tork aralığında Akım baskılı fren (ABF) ve Akım baskılı kavrama (ABK) üretimi devam etmekte olup söz konusu ürünlerin motor ve redüktörlere montaj uygulamaları da istek üzere yapılmaktadır.
Müşterilerimize daha hızlı hizmet verebilmek için 2013 yılının başında İzmir’de kendi yerimizde hizmet vermeye başlayan EMF Ltd. Şti. Haziran 2016 itibari ile Dudullu’da hizmete girecek kendi işyerimizde Anadolu yakası müşterilerimize bir adım daha yaklaşmış olacaktır..
Hizmet ve ürün kalitesini birinci öncelik olarak gören EMF Ltd. Şti. daha yüksek seviyelere ulaşmak için iş ortaklarımızın görüş ve düşüncelerine ihtiyaç duymaktadır.
30.000 Adet/Yıl üretim kapasitesine ulaşan EMF Ltd. Şti. yakın gelecekte ürün yelpazesinde yenilerini ilave etmek üzere yoğun bir şekilde çalışmalara devam etmektedir.
MİSYONUMUZ
Her türlü ticari, ahlaki, hukuki kurallara saygılı ve bu kuralları harfiyen yerine getiren; müşterilerine, çalışanlarına ve ilişki içerisinde bulunduğu tüm kesimlere katkılarını sürekli olarak geliştiren ve dinamik bir organizasyon olmak. Bunun için Toplam Kalite Yönetimi felsefesini ve sürekli gelişim anlayışını ilke edinerek mükemmele yolculukta devamlı mesafe kat etmek.
VİZYONUMUZ
1.Müşteri İsteklerini Tam ve Zamanında Karşılamak.
2.Müşteri Memnuniyetini Sürekli Gözetmek.
3.Yasal Mevzuatlara ve Standartlara Tavizsiz Uymak
4.Çalışanlarımızı Sürekli Eğitmek ve Süreçleri İyileştirmek.
5.Tedarikçilerimizle Hizmet Kalitesini Arttırmak İçin Yakın Temasta Olmak.
6.Bütün Çalışanlarımızla Planlı Disiplinli Çalışarak Yönetim Sisteminin Etkinliğini ve Gelişimini Sağlamak
7. Söz konusu Yaklaşım ve Önceliklerimizi Kamuoyu ve Diğer Gruplarımızla Paylaşmak.

Doğal Mıknatıslı Fren

Doğal Mıknatıslı Fren

Akım Baskılı Tozlu Fren

Akım Baskılı Tozlu Fren

Akım Baskılı Fren

Akım Baskılı Fren

Yay Baskılı Fren

Yay Baskılı Fren

Sadece Üye Firmalarımız Yararlanabilir.

Firmaya iletmek istediğiniz taleplerinizi bu formu doldurarak iletebilirsiniz.