DUDUOĞLU ÇELİK DÖKÜM SANAYİ TİCARET A.Ş.

Duduoğlu Çelik Döküm Aş 50 yılı aşkın deneyimimizle Madencilik, Çimento, Geri dönüşüm, Enerji santrallerine ve Genel Mühendislik sektörleri için ısıya dayanıklı, aşınmaya ve darbeye dayanıklı çelik döküm yedek parçalar üretmekteyiz. Ürünlerimiz, işleme, yüzey işleme ve montaj gibi ek işlemlerle müşteri çizimleri ve spesifikasyonlarına göre üretilir ve teslim edilir. Ürünlerimizin %60'sini ihraç ediyoruz. 0,5 ile 5.000 kg arasında birim ağırlıkta ürünler üretebiliyoruz. Aylık 300 tondan fazla çelik döküm üretiyoruz. Duduoğlu Döküm şu anda Çorum OSB'de toplam 60.000m2 ve 25.000m2 kapalı alanda faaliyet göstermektedir.

With over 50 years of experience, Duduoğlu Çelik Döküm Aş produces heat, abrasion and impact resistant steel casting spare parts for the Mining, Cement, Recycling, Power Plants and General Engineering sectors.
Our products are produced and delivered according to customer drawings and specifications with additional processes such as machining, surface treatment and assembly. We export 60 percent of our products. We can produce products with unit weights between 0.5 and 5,000 kg.
We produce over 300 tons of steel castings monthly.
Duduoğlu Döküm currently produces in a total of 60,000 m2 of activity in a 25,000 m2 closed area in the Çorum industrial zone.Korozyon ve Aşınma Kontrol Teknolojisi (Corrosion and Wear Control Technology)

Çimento ve Toprak Sanayi

İnşaat, Maden ve Konkasör

Makine İmalat Sanayi

Bi-Metal

metal matrix composit

Sadece Üye Firmalarımız Yararlanabilir.

Firmaya iletmek istediğiniz taleplerinizi bu formu doldurarak iletebilirsiniz.