DENGE HAVALİMANI EKİPMANLARI SAN. VE TİC. A.Ş.

DENGE, Türkiye’de 40 yılı aşkın tecrübesi ile lider olmuş Yer Hizmet Ekipmanları üreticisidir. 1982’den beri, sektöründe öncü ve pazarda saygın bir yer edinerek marka olmuş olan DENGE, imalatını yaptığı Havaalanı Yer Hizmet Ekipmanlarını, Türkiye ve dünyada 70 ten fazla ülkeye pazarlamaktadır. DENGE, Sivil havacılk sektörüne ürettiği ürünler dışında SAvunma sanayi'ne dönük özel ürünler üretebilmektedir. İmal ettiği bu ürünlerin yanı sıra, saygın bazı markaların Türkiye temsilciğini de yapmaktadır.

DENGE, İstanbul’daki ve Sakarya’daki 2 üretim biriminde yaklaşık 11000 m2 kapalı alanda üretim yapmaktadır. DENGE, ISO 9001:2008 kalite yönetim sertifikasına sahip olup, ürünlerinin tamamı CE belgelidir. Ayrıca imal edilen her ürün, sistem, ve komponent yurtiçi ve yurtdışı pazarlarda patent ve faydalı model olarak koruma altına alınmıştır. Ek olarak, değişen pazar koşullarına adapte olmak için, 30. yılında ürün gruplarına çevreci olan elektrikli ekipmanları da katarak, sektörde öncü ve gelişimci kimliği devam ettirmektedir.

DENGE, bünyesindeki ArGe departmanı sayesinde, proje ve çözüm üretebilme kapasitesi ile kendini rakiplerinden ayrıştırabilmektedir.

Yer İstasyonları (Ground Stations)

Yer Hizmet Ekipmanları (Gse)

Yolcu Bagaj Transfer Sistemleri (Bhs)

Kargo Taşıma Sistemleri (Chs)

Uld Raf Sistemleri

Savunma sanayi üstyapılar

Sadece Üye Firmalarımız Yararlanabilir.

Firmaya iletmek istediğiniz taleplerinizi bu formu doldurarak iletebilirsiniz.